| anonim_4396 a întrebat:

Sallz...am un forum.si nuprea stiu ce topicuri sa fac in el. daca aveti voi idei.si ce sa scriu in topicuri... sper ca ma veti ajuta...

3 răspunsuri:
| xtina a răspuns:

Cantaretibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu stiu orice vrei fazan de exempluhappyce fac ei in timpul liber...depinde forumul e de baieti sau fete sau amandoua?

| zburatoarea a răspuns:

Un subiect extrem de nou in Romania este cel despre microorganisme eficiente. Desigur, ca sa lansezi asa un topic trebuie sa fi si tu informat. Mai sint la moda subiectele despre tratamente naturiste pentru diverse boli sau diverse terapii alternative si complementare (ex. vindecarea reconectiva). Depinde cui te adresezi in forumul respectiv: varsta, sex, orientare religioasa. Exista mii de subiecte care se pot dezbate legate de hrana de zi cu zi, de spiritualitate, de inclinatii artistice. Alte idei: "ce visati sa faceti in viata asta?" sau "ce ati face daca ati sti ca muriti maine?" sau "ce ati schimba in viata voastra daca ati lua-o de la capat?"
Destul?