| ingerashmeu a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa il fac pe baiat sa fie "mort" dupa mine iar dupa sa-i frang inima?

Răspuns Câştigător
| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Imi place cum gandestihappy

31 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Trebuie sa il lasi sa se ataseze de tine, sa te porti frumos cu el.dar nu-ti sugerez, adica daca nu merita.

| darrio2007 a răspuns:

Nu te supara dar gandesti negativ.Da-ti numele intreg.Sa nu te caut.

| CristiB93 a răspuns:

Dupa parerea mea, tu nu te poti numii fata sad

| eurynomus a răspuns:

Sti ce are o fata dupa care mor baietii? sida! laughing

| shadovv a răspuns:

Poti incepe prin a citii o carte...

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Se vede ca creierasu tau e alimentat numa cu bamboo

| malina1 a răspuns:

Eu as zice sa fi super draguta cu el si dupa ce o sa-ti declare iubire (daca o sa se intample) ii spui ca voi doi nu puteti fi impreuna. FUNDA?

| h3r a răspuns:

Mort dupa tine?
Sa mori tu prima, asa o sa impusti 2 iepuri deodata.

| Demonull a răspuns:

Sa ii dai HIV.cea mai buna solutie. FUNDA?!

| 7eleven a răspuns (pentru Demonull):

Ii dai lu doamna mata HIV... cat de prost poti sa fi!

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Simplu! ca sa-l faci sa te iubeasca iti uzi maieul(sutienul nu este inclus in pret!) si apoi ca sa-l faci sa sufere...eeee, un frumos "Don't touch this"/me!happy

| RetardedRacoons a răspuns:

Sa ii dai sida draga mea.

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Ce esti tu mojo jo jo?

| GoBackInFuture a răspuns:

Astfel de oamenii ca tine nu ar trebui sa existe sad

| Stassy a răspuns:

Pai fa'i pe plac, alinta'l, sh dupa zii sa te uite, k nu mai merge, sh GATA devil

| YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman a răspuns:

Sinucide-te.

| Fartie a răspuns:

Ar trebuie sa te duci draq si sa nu te mai intorci. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| sousabo a răspuns:

Ce ti-a facut el tie!

| alixD a răspuns:

Pai ori vrei sa te placa ori sa te urasca? Io daca as fii in locu' lui nici macar o privire nu ti'as da.Gandeste-te putin la el si dupa fa chestii de-astea.

| 7eleven a răspuns:

Ma uit la voi si vad o ceată de dobitoci, respectiv dobitoace..ati intrat in hora intr-un joc care nu are nici o legatura cu voi, sunteti atat de distrusi iar raspunsurile voastre nu au nici cea mai mica legatura cu intrebarea. s-au intamplat multe datorita unor imbecili ca voi care in loc sa ofere sfaturi utile sau partial modelate vorbesc ca niste trantori oferind sfaturi de ***! impuscati-va sau puneti-va strangul. tara n-are nevoie de voi! in legatura cu intrebarea. nu e nevoie sa frangi nici o inima, fi corecta si treci mai departe. daca un baiat te-a parasit sau din oricare alt motiv bun nu te mai place nu merita sa incerci sa-i faci lui rau..caci iti vei face singura tie! ai grija de tine!

| Demonull a răspuns (pentru 7eleven):

Pai.tu ai pus o intrebare de dobitoaca.ups.mi-a scapat

| k1d0 a răspuns:

De ce vrei sa fie topit dupa tine si apoi sa ii frangi inima? + Ce a fost cu intrebarea cealalta ca daca faci sex prea devreme devii urata? laughing

| sacalup a răspuns:

Esti malefica.

| ingerashmeu explică:

Aproape toti spune-ti ca e rau sa-i frangi inima unui baiat dar el cand o inseala pe fata nu se gandeste ca poate aceea faca chiar tine la el? fiecare om crede ce vrea si face ce vrea.

| Sebastian1993 a răspuns:

Sa te spanzuri! funda plzhappy

| Rattenni a răspuns:

Razbunarea este arma prostului. Dar tu stii mai bine ce motive ai. Un sfat? Trateaza-l cu indiferenta. Nu merita sa te razbuni.Mult succes kiss

| reward a răspuns:

Deci eu cred ca nu gandesti vrei sa te iubeasca si al distrugi eu cred ca mintea sta la al ceva de ce vrei sai dai papuci dupa asa ca zi-mi ce te-a facut sa stiu daca ar merita sa te numesc om vrei sai farangi inima zi-mi ae cont pe TPU sa tio franga el tie sa vedem cum te-ai simti