| Johnnysins007xxx a întrebat:

Ce trebuie să fac pentru a convinge o fată să facă sex cu mine?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i arati banii, fiindca toate prostituatele astea vor.

| Johnnysins007xxx explică (pentru Violleta2022):

Exact,la asta mă gândeam și eu, dar nu eram sigur că trebuie să fac asta

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa-ti folosesti, mai intai, creierul.

| darrio2007 a răspuns:

Cu niste euroi prin portofel.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sa ai tupeu si incredere in tine fratelo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma uit la categoria asta, dar vad intrebarile pe profilul altor useri. Si ma tot gandesc, fata daca o pui intr-o situatie potrivita, ea accepta orice, dupa cum se imbina situatia cu permisunile sale. Dar cred ca folsoesc cuvinte grele. Daca esti un cineva pe care se poate baza, ca nu o vei umili cu asta, ea accepta. Dar depinde de ipostaza in care se afla. Fetele accepta, cand au de castigat, si nici o problema in legatura.

| samuraibrazilian69 a răspuns:

Sinucide-te

| BobocNicolas1995 a răspuns:

Sa nu pui intrebari pe TPU mai ales. Lasa sa vina de la sine

| BlazZer0 a răspuns:

Intrebarea ta este una foarte penibila si foarte prost detaliata, zi si tu mai multe detalii despre aceasta fata, ca nu la toate e la fel

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru BlazZer0):

Daca ai tupeu si incredere de sine orice fata iti cade la picioare

| VoidEternal a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Mai ales alea cu probleme de echilibru și motricitate.