| Maria_8855 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a cuceri un baiat intr-un mod discret?

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Discret? Discret o faci de fiecare data cand vrei sa impresionezi un baiat, din punctul meu de vedere.
Un baiat trebuie sa fie impresionat de felul tau de a fi, nu trebuie sa faci eforturi pentru a-l impresiona. Cel care asteapta asa ceva din partea ta, nu te merita.

14 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Draga Printzessika_tuturor_Jucaria_nimanui,
Parerea mea este ca pentru a-l cuceri pe acel baiat trebuie sa fii tu insuti. Nu incerca sa pari ceea ce nu esti pentru ca nu se va indragosti de cineva care pretinde ca este ceea ce nu este de fapt. Ai putea sa incerci sa stai mai mult timp in preajma lui, sa il ajuti in ceea ce are nevoie, sa incerci sa ii castigi mai intai prietenia si apoi dragostea. Bineinteles, toate acestea fara sa fii sufocanta. Te asigur ca asta nu ii va placea. deasemena trebuie sa te interesezi daca nu are vreo prietena. Nu ti-as recomanda sa ii strici o alta relatie daca o are caci atunci mai mult ca sigur nu te va iubi. Cel mai bine este sa fii naturala, sa fii tu insuti si sa nu iti pese de parerea altora! Iti doresc mult succes!

by Psihoyounger

| marsy a răspuns:

cind esti in preajma lui.incerca sa il cuceresti prin modul tau de a fi. de a vb. de a te uita la el in oki. cere-i vreun ajutor. va fi inak o cauza de a vorbi. atunci el se va atirna intr-un mod anume de tine. sh tu fiind in freajma altui baiat. il poti face gelos. sh respectiv ii vei trezi sentimente. gelozie. sh cred ca se va apropia de tine mai mult. succese. pup

| canarita a răspuns:

Capteaza-i atentia intr-un mod placut in fiecare zi...aici vii tu cu imaginatia! Doar no sa folosesti sabloane!

| kh1ss a răspuns:

Sa fii tu.

prfml
| prfml a răspuns:

Doar trebuie sa arati ca il placi, nu fa compromisuri prea mari si restul va veni de la sine si cu siguranta va fi de durata.

| selena_2212 a răspuns:

Sa te "joci" cu el. sa fie un fel de du-te, vinotongue Multa bafta si tenacitatetongue!

| Maria_8855 explică:

Va multumesc gasca!

| antonemarian a răspuns:

Da. Cred ca merge ce se spune aici 98%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti o fata frumoasa, nu e nevoie de discretie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii si eu des imi dadeam aceasta intrebare, simpatizam un baiat ft tare, convinginduma ca el e cel de care am nevoie, incercind sa-l cuceresc, nu observam ca exista si alti baieti
nu este neaparat cumva sa-i placi, sa stii ca cel care te va iubi, te va iubi asa cum esti, fara ca sa depui un oarecare efort, iar daca totusi ai hotarit sa-l cucersti, incearca un timp sa fii indiferenta, arata-i ca nu te mai intereseaza si ai sa vezi cum va incepe el sa te cucereasca(propria experientza)
Incearca si vei vedea ce rezultat va fi.
Bafta in continuare, si nu uita Tu esti unica prin felul tau... xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu ca si mie imi place de un baiat,:* dar cred ca si lui, dar nu stiu cum sa ii spun ca imi place de el, va rog dati-mi un sfat ...plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa il privesti seducator, vorbindu-i cuvinte dulci, sa-l atingi usor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu vreau sa aflu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sai seduem, lasa sa ne seduka ei pe noi.