| LlamaWSS a întrebat:

Cele mai importante 3 lucruri care trebuie sa le aiba un baiat pentru a cuceri o fata, funda!

Răspuns Câştigător
| ιυвιтα a răspuns:

1. Inteligență
2. Educație
3. Simțul umorului
Pups.

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Un portofel plin, un bmw/audi/mercedes ultimul model si un carnat mare

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bani, bani si iarăsi bani.

| Prezidentul a răspuns:

Bani

| RAY a răspuns:

Banii, fizic, comportament, in timp isi vei da seama ca astea 3 conteaza,trebuie sa te convingi de ele singur prin experientele tale zilnice
banii inseamna un statut social fie ca ne place sau nu cei cu banii au o sansa sa aiba o sanatate mai buna,tratamente,medicamente, doctori, statut social si masculi fete frumoase si respect din jurul lor, un mascul alfa nu-i sarac nu a fost niciodata
comportament conteaza cum te comporti, cum vorbesti etc asta inseamna si intelgenta desigur
fizic conteaza foarte mult inaltimea si fizicul, suflet nu se uita nimeni
bafta multa, iubim sa fim mintiti si sa mintim ce specie putem fi

| Emilian65 a răspuns:

Sunt multe lucruri pe care trebuie sa le aiba un baiat ca sa cucereasca o fata. Dupa parerea mai cele mai importante ar fi: sa fie inalt, frumos, tandru si iubitor, etc

Răspuns utilizator avertizat
| StarKiss a răspuns:

1. Inteligență
2. Bun-simț
3. Simțul umorului

Pentru unele fete contează și aspectul, dar e undeva pe locul 4.

| ByBoysMb a răspuns:

1. Sa o iubeasca
2. Frumos
3. Respect!
Funda?

| Carina12345 a răspuns:

Romantism, categoric sa nu o minta si... poate frumusete, sarm etc.(aceasta varianta nu trebuie inclusa neaparat in aceasta categorie, dar pentru unele fete conteaza).Sa fiu sincera, mie si cred ca tuturor fetelor, nu le este placut atunci cand observa ca baiatul care se da pe langa ele miroase, este nespalat pe dinti, murdar, vorbeste urat cu ea.Iti dau un sfat, atunci cand o persoana se ia de ea apar-o, protejeaz-o, fa sa simta ca esti acolo! Eu ti-am scris aici ce lucruri stiu ca ne plac noua, fetelor, dar vreau sa iei in considerare faptul ca nu toate suntem la fel! Apropo, cine ti-ar putea fi mai de folos la aceste intrebari despre ''fete'' daca nu o ''fata''? happy
Iti urez succes la cucerire!

| alindemeter a răspuns:

Bani, swag, mercedes

| dani2404 a răspuns (pentru alindemeter):

Beveu* nu mercedes.