| Andreeea97 a întrebat:

Ce trebuie sa faca o fata pentru a i se scula iubitului ei daca vor sa faca dragoste?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa-si descheie primul nasture de la decolteu.

| shadow72 a răspuns:

Sa arati bine... daca ai corpul unei fete e ok, daca nu ai sani si semeni cu un baietel ii faci oral sa i se scoale

| neutrino a răspuns:

Daca prezenta ta nu este suficienta, atunci incearca si pupa-l peste tot, din cap pana-n picioare, poate ca vei reusi sa-l trezesti.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sa dea din țâțe.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Se scoala automat, nu trebuie sa iti faci griji

| Seepty a răspuns:

Ca sa i se scoala misctae senzual pe langa el si atingel in zona intima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic! totul trebuie sa decurga normal. daca nu are reactie, atunci lasa-l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naiba, ai atractii gerontofile sau o corcitura de corp om-caine? Sau esti ingerinfrant? Nu inteleg de ce iti faci griji de asa ceva. laughing)

| Maioru a răspuns:

Adica tu faci sex cu cineva care nu este barbat? Cati ani are iubitul tau de nu are erectie, 70? Ce naiba mai Andreea mai lipsea sa intrebi cum se baga...prezervativul.Stii sa dai din fund dar nu stii cum sa faci mare o bucata de mat?

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Sa fie feminina si sexy.
Nimic mai mult.

| Solovey a răspuns:

Pai daca la 16 ani te intereseaza asa ceva la 22 de ani sa pui intrebare despre ce sicriu sa-ti ei big grin