| Adelutza_7658 a întrebat:

De ce oameni trebuie sa faca copii prin dragoste?

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Copiii nu se fac numai din dragoste. Foarte multe sarcini au fost rezultate în urma unei aventuri(act sexual neprotejat cu o persoană pentru care nu simți absolut nimic).
Baftă!

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Pentru că aşa este anatomia lui, şi pentru că un copil are nevoie de iubire atunci când vine pe lume.

| XK a răspuns:

...pentru ca nu ii fac prin ura happy

| zuzu a răspuns:

Dementa.straight face

| Chrisstine a răspuns:

Cred ca se refera la: de ce oamenii trebuie sa faca copii prin sexlaughing
ca atfel zicea:de ce oamenii trebuie sa faca copii din dragostelaughingnu?
acum nu stiu de ce trebuie sa ii faca asa ...intreaba-i pe parintii :*

| geologul a răspuns:

Sti alta metoda mai buna?

| Catherine a răspuns:

Ca altfel nu se poate laughing...adica se poate ...in eprubetalaughing

| HoldMyHand a răspuns:

Pentru ca noi suntem facuti din dragoste,ne nastem,iubim, plangem pentru persoana iubita, totul e legat de iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care alta metoda ar mai fi? Sex...

| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Pentru ca asa e anatomia omului, si trebuie sa-i faca din dragoste dar unele sarcini au fost facute doar dintr-o aventura, dar e bine sa nu te grabesti pentru ca este timp.