| vladdinu15 a întrebat:

Ce trebuie sa faci cand vrei sa placi o fata urgent

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Vai cat m-a tentat intrebarea ta laughing.
Dragule, nu poti sa placi o fata ca asa vrei tu, daca nu este atractie fizica sau "psihica" desi in cazul tau ma indoiesc, nu se poate. Nu ai nimic de facut.

5 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

rolling on the floor nimic faci daca simti k o plaki daca nu, nu

| Alyra a răspuns:

Bună!
Păi cum adică?
Nu tu eşti cel care alege să se se îndrăgostească sau nu. Inima ta alege. Nu o poţi opri. Iubirea... e magie, dar nu se face cu hocus pocus laughing. Vine de la sine. Sau nu vine defel.
Ca să dau totuşi un răspuns; încearcă să-i descoperi defectele şi gândeşte-te cum ar putea deveni calităţi. Dacă reuşeşti. poate ai o şansă.
O seară frumoasă happy!

| PsyhoWoman a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic! fetele nu sunt niste obiectestraight face! nu poti s-o placi urgent! vine de la sine daca vrei ceva sincer bazat pe iubire. daca esti un fatalau caruia-i trebuie doar aventuri, nu-ti bate joc! si nu forta nota, adica stii tu nu sari asa pe ele astepta marea dragoste ea vine pentru fiecare altfel daca le vei shcimba asa te vor crede un afemeiat si nimeni nu te va mai placea happy bafta!