| babyloving a întrebat:

Cand vrei sa ii spui unui baiat ca il placi cum trebuie sa o faci? Toate detaliile va rog! FUNDOIE!

Răspuns Câştigător
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Daca e int-un grup te duci la el si ii spui ca ai vrea sa vorbesti ceva cu el. Dupa ce ramaneti singuri ii spui direct ca il place si ca ti-ai dori sa iesiti impreauna. Ii spui ca tu simti asta pentru el de ce va vreme si nu te astepti sa-ti sara in brate dar vrei o sansa. Daca esti sincera si draguta si se vede lucrul acesta o sa zica da din prima. Dar daca totusi zice nu, te uiti in ochii lui si ii zici ca iti pare rau dar ca daca asta este alegerea lui viata merge mai departe, si dupa aceea pleci. Succes!

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Te duci la el cand e singur si pur si simplu ii spui. Daca esti mai timida atunci deschizi o discutie pe orice subiect, si apoi aduci vorba despre voi doi si in cele din urma ii spui.
Dar sa fie singur, asta e important.

| FiTzOSsu a răspuns:

Te duci la el il ei in brate si il saruti direct dupa care ai zici te plac sau iubesc si as vrea sa fim impreuna el o sa zica si eu te iubesc si imi doream sa fiu cu tine smug