| babyloving a întrebat:

Cand vrei sa ii spui unui baiat ca il placi cum trebuie sa o faci? Toate detaliile va rog! FUNDOIE GRASA SI PORTOCALIE!

1 răspuns:
| 9988 a răspuns:

Nustiu dar iti recomand sa-ti cumperi revista : BRAVO GIRL de la chioscuri ( care costa 2 lei ) si in aceasta revista iti da detalii despre cam orce ( includ si baietii ) ca si ex : in nr acesta de acum o saptamana era vorba despre cele 15 minciuni frecvente ale baietilor ), si apare odata la 2 saptamani! Mie imi place enorm aceasta revista! Iti recomand! Poate te va ajuta! Urmatorul nr apare in 6 martie! Nu-l rata!