| Rihhana1 a întrebat:

Cum sa faci sa ai succes la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Nu e o reteta, sa fie totul natural, sa va comportati amandoi natural, si daca va placeti si compatibilizati, curge totul de la sine si iese foarte bine. Discutii, mancat ceva, plimbare, un pupic, o imbratisare si aia e.
Daca imi pun intrebarea cum sa am succes, deja ceva nu e okey.
Daca te place cum esti, va fi un succes! Daca nu, va gasi motive, ca nu ai zis nu stiu ce, ca nu ai avut atitudinea nu stiu care, etc.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa cunosti pe una prin relatii, sa fie o tipa care o cunoaste cineva de incredere (nu prieteni) legatura prin adulti gen tacsu masa sau cineva cu capu pe umeri care ti-o prezinta, altfel prinzi numai damblagite

| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce iti doresti.

| Nemessys a răspuns:

Si ce inseamna pentru tine,, succes " pentru prima intalnire? Care-i targetul tau?

| aditimus a răspuns:

Sa fi sincer si sa stii ce vrei de la persoana in cauza.

| JicaContra a răspuns:

Te imbraci la 14 ace si vii intr-o masina de 2 milioane de euroz
ca fata, trebuie doar sa... apari tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întâlnirea perfecta? Cred că nu există. De asta, nu ies la întâlniri.
Sa nu minți și să fii pur onest/onesta cu tine și cu el/ea.
Nu baga faze de genul 'eu nu fac sex la prima intalnire', 'eu nu sărut la prima intalnire' pentru că tipul o sa simtă când îl minți, poate nu conștient. Dar subconștientul lui o să-și de-a sema. daca o faci doar sa pari altceva de ce esti, atunci riști doar să-l pierzi. Zic asta in legătură cu intrebarea ta precedenta și eu as fi făcut la fel, nu te-as mai fii contactat pentru că doar îmi consumi energia și arată că nu-ți place îndeajuns de mult de mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam ciudat zis succes la prima intalnire. Te imbraci bine si esti naturala. In rest tine de el daca te place sau nu. Prin succes cred ca te referi daca veti iesi si la o a doua intalnire, daca va avea o parere buna despre tine. Depinde de tine daca vei avea succces, ce scoti pe gura si sa-l lasi si pe el sa vorbeasca. Nu te apuci sa o tii cu povestea vietii tale si el nu mai are timp de zis doua vorbe. Din primele minute se vede daca intalnirea este de succes. Se vede clar in ce directie o ia. Va placeti sau nu. Aveti ce discuta sau nu. Toate detaliile se vad repede si stiti daca va veti mai vedea a doua oara.

| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Să fii tu însuți, pentru ca dacă intr-un caz relația va avansa partenerul/partenera va vedea ca ai fost de la început sincer și natural.