| Stonely a întrebat:

Cam ce e recomandat sa faci la o prima intalnire?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fii civilizat, nu cu invitații la mine sau la tine că vedem după, ce facem!
Pa, pa.

| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Cred ca la prima intalnire conteaza foarte mult conversatia. Nu vorbi numai despre tine. Pune-i intrebari despre ea, intreaba deschis si evita sa vorbesti despre lucrurile unde s-ar putea sa aveti pareri total diferite.

| RAY a răspuns:

Parerea mea

1 te imbraci decent adica cat mai bine posibil

2 cand ai intarnito i spui vrei sa mergem la un local daca spune da o duci intr-un restaturant

3 comporatamentul trebuie sa fie cat mai civilizat si frumos sa glumesti sa vb frumos,ca apoi sa vezi ce are in minte

foarte important de stiut inainte de inarnire uitate de o suta de ori la fizicul ei sa nu ai suprize, uitate la tine ai ceva sanse cu o asemenea persoana trebuie sa te gandesti bine

inchei cu ultimul lucru cel mai important banii, daca ai banii ai orice fata vrei tu daca nu ai te respinge pe tot felul de motive, daca nu arati bine iar te respinge si tot asa, imagineazati ca vrei sa te vinzi cuiva fa-ti o prezentare cat mai buna

| iubesc a răspuns (pentru RAY):

Ce gandire au unii. Nu pe toate lumea ii intereseaza banii...nu poti avea orice fata vrei tu.

| neutrino a răspuns:

La prima intalnire, si nu numai, este recomandat sa nu fii fals, sa nu bati campii si spune-i ca ti-ar face placere sa te intalnesti in continuare cu ea. O floare este mereu binevenita!

| Maxim96 a răspuns:

Sa fii civilizat, vesel.comunicabil.

| lolylolypops a răspuns:

Sa fii sincer iar dupa...depinde de varsta!

| GigiManivela a răspuns:

Sa vorbesti, sa razi, sa te uiti in ochii ei, sa-i aduci o floare... Cel mai important e sa nu existe momente luni in care niciunul nu vorbeste. poate deveni stanjenitor.