| Dizzydizz a întrebat:

Ce va atras in special la partenerul vostru?

Răspuns Câştigător
| candycarrie a răspuns:

Zambetul si dantura ft frumoasa sunt primele lucruri la care ma uit de obicei la un baiat, si prietenul meu sta ft bine la capitolul acestablushing desigur, si comportamentul si felul in care ma face sa ma simt speciala, si faptul ca e ft glumet dar nu exagereaza cu asta. cand iubesti nu vezi defectele, sau le vezi dar le iei ca pe niste calitatilove struck

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ca este cel mai inteligent barbat pe care l-am intalnit.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Inteligenta, sinceritatea, inocenta!

| Bacemi a răspuns:

Personalitatea. Felul ei de a fi.

| Alisa a răspuns:

Felul lui de a fi, cum spune lucrurilor pe nume si faptul ca stie exact ce vrea de la viata!

| Farcas a răspuns:

Felul lui de a fi.Are un acel ceva pe care nu toti il au si mereu ma inveseleste cand sunt trista, stie cum sa ma impace cand sunt suparata si mai ales stie sa ma iubeasca cum nimeni nu o face love struck

| baru a răspuns:

Bunul simt, Coloana vertebrala dreapta. Cei sapte ani de acasa si------trebuie sa recunosc in afara de faptul ca arata bine dar ca sa te atraga cineva trebuie sa aiba ceva special. Acel special se numeste energie. Daca ambii parteneri au aceeasi energie lucrurile vor merge perfect. Daca nu ------asta este. Iar cand auzi ca vezi doamne ce destept este ce frumos, ce inteligent ce atent etc astea sunt abureli. Asta este parerea mea si te rog sa nu te superi Pa

| Rukhsandra a răspuns:

Avea o sclipire in ochi... ceva special ceva care il facea unic
si te facea sa simti ca tu esti singurul lucru care conteaza pentru el...

| VodkaCoca a răspuns:

Caracterul lui, ca imi spune tot ce il deranjeaza pe fata mai pe ocolite ca sa nu ma supar dar imi spune, sinceritatea lui, modul lui de a fi, cum vorbeste dulce cu mine si nu conteaza ca sunt prieteni de fata nu se ascunde chiar daca il mai ia vre'o unu la misto, modul lui de a gandi lucrurile inainte de a lua o decizie, si pe langa toate astea si faptul ca se imbraca bine si arata f ok. big grin

| marsy a răspuns:

Seriozitatea, este o persoana respectata si ii respecta pe cei din jur, este simpatic! Eram colegi foarte buni de banca si dupa asta ne-am combinat pn ca ne placeam reciproc... si acum ne iubim, sintem de jum de an impreuna!

| iubi_duby75 a răspuns:

Felul in care ma priveste
Zambetul lui
ochii love struck
In putine cuvinte
happy FELUL LUI DE A FI :Xxx

| lavynika a răspuns:

Sinceritatea, inocenta, dragalasenia, felul natural de a filove struck, inteligenta

| biancaandreea a răspuns:

Maturitatea

| nestlebaby a răspuns:

Felul cum arata (frumos tare!), sinceritatea, faptul ca era tare amuzant si ma facea sa rad mereu(cu lacrimi cateodat laughing ), stia ce vrea si de la relatia noastra si de la viata asta, onest, inteligent si faptul ca ma iubeste sincer si din toata inima.pentru mine e barbatul perfect si la care am visat de cand eram mica.

| dydo a răspuns:

Comportamentul, atentia pe care mi-a da, cum ma alinta, ce ma face sa simt, fizicul, felul cum gandeste multe