| Miihaa a întrebat:

Ce va excita cel mai mult? Ce zone sunt mai erogene pentru voi?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un preludiu facut ca la carte cu toata atentia si cu toata pasiunea de care poti fi in stare.

| Miihaa explică (pentru corbulalbrosu):

Si cum se face unul ca la carte?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Miihaa):

Daca doresti un raspuns mai explicit lasa raspuns?

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Stomacul! Ma excita enorm cand vad cum prajesti cartofi.Acum taci si curata cartoful ala laughing

Răspuns utilizator avertizat
| e1xtz a răspuns:

Perversa mica...>:0

| Negoiu a răspuns:

Cea mai erogenă zonă la bărbaţi e cea a glandului (capului) decalotat, o „limbuţă" plimbată cu măestrie pe marginea superioară face minuni!

| cristinela4 a răspuns:

Pe mine ma excita saruturile persoanei iubite. Iar zonele erogene sunt gitul si burta!

| smecheriemare a răspuns (pentru cristinela4):

Hmm dar si jos la pasarica :*

| ArchangelKnight a răspuns:

Intreaba persoana pe care vrei sa o faci fericita. Numai gandul ca vrei sa stii unde vrei sa fie atins, o sa il starneasca. Fii senzuala! Personal imi place enorm cand o femeie isi plimba varful degetelor pe bratul meu incepand de la umar si pana la incheietura mainii. Si unghiile infipte usor in spate sau gat.