| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

Ce va place cel mai mult la Tzutzu Adrian >:" fizic vorbind :X Dau funda :X >:"

Răspuns Câştigător
| Allee_4312 a răspuns:

E frumos
Dar fizic vorbind nu ai ce spune mai multe ai moral vorbind :]] de ex:inteligent,dragut,sincer,e genul de baiat simplu, talent din plin, un baiat deosebit.Prin simplitate ma atrage.ce mai vrei dansator, poate chiar compozitor, cantaret.ce sa mai vrei de la el?

7 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Nu imi place fizic ci doar pentru ambitia si vocea lui

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nimic.Fizic vorbind

Răspuns utilizator avertizat
| Quicky a răspuns:

Esti un/o boschetara. Get a life

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Poi fizic:privirea aceea a lui de ingeras,chiar daca unii zic ca nu e prea frumos mie mi se pare superb,imi place totul la el, absolut tot, dar privirea lui ma da gataaaa.Tie?

| Iheartshoes a răspuns:

Privirea:X

| Puiu_3680 a răspuns:

Nici inalt dar nici scund,par frumos bine aranjat, miscari bune de dans, e un baiat tare ok. Funda?