| Ava1231 a întrebat:

Imi place de un tip. Fizic vorbind.
E ok sa il iau la vorba sau e o greseala?????

10 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

E ok, nu inteleg de ce nu ar fi.

| Goete a răspuns:

De ce n-ar fi ok?
Si l-aiuat la vorba pana la urma sau (inca) nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este deloc o greșeală dacă îți place de cineva și vrei sa îl abordezi, chestia este ca el este foarte posibil sa nu te placa, sa fie ceva reciproc, asa ca trebuie sa îl cucerești prin felul tau de a fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar el te place?
Simti ca te place?
Ce legatura exista intre voi?

Cand abordezi pe cineva trebuie sa-ti asumi riscul ca ai putea fi refuzat/a.
Depinde si de felul cum il abordezi, ce si cum ii spui.

| Aditu94 a răspuns:

Pe tine la un tip te atrage doar aspectul fizic? nu e nimic gresit sa il abordezi.dai curs. fara retineri,dar nu uita " un fruct cu un aspect placut poate sa ascund la interior,un interior stricat plin de viermi " sper ca ai inteles ce am spus... Sfatul meu e sa cauti baieti cuminti,la locul lor,timizi,seriosi,corecti si educati, nu baieti cu tatuaje, cu muschi, cu bani, cu masini, cu smecherii, caci astia sunt cei mai de cosmari..astia vor doar sa dea la buci..nimic seios..deci vezi-ti de drum ca e mai bine.

| Ava1231 explică (pentru Aditu94):

Ce dracu sa fac cu unu cuminte si timid?

| Aditu94 a răspuns (pentru Ava1231):

Ce ai putea face cu unul cautat de lege s-au mai rau? ce crezi ca nu poate face unul cuminte si timid si nu poate face celallat?
Diferenta dintre cele doua persoanaje ce ca unul va stii sa te iubeasta si sa te aprecieze sincer, ce sansa sa fuga la alta e mica..pe cand la personajul rau, sansa sa iti dea la buci si sa te lase gravida in timp ce se mai cumpleaza cu altele in secret e destul de mare..deci?

| StefanIlAreMare a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ca dupa se rusineaza

| ciuperca008 a răspuns:

Daca nu iti place de el si matematic vorbiind, degeaba.

| SVEPUATA a răspuns:

E o greseala ca viata ta pentru parintii tai