| elenaruxandramadalina a întrebat:

Baieti,ce va place cel mai mult la o fata?(nu fizic vorbind)

11 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Simțul umorului. Ador fetele care au simțul umorului ca o lamă de cuțit ascuțit și pe deasupra sunt și timide.

O zi frumoasă îți doresc.

| greyhound a răspuns:

Simtul umorului (obligatoriu), daca nu stie sa rada si sa glumeasca, e degeaba
Inteligenta, nu e cazul sa fie vreo cercetatoare nucleara dar nici sa vorbesti cu peretele
Sa nu fie copilaroasa, mieunatul si dramele din orice prostie nu sunt atractive
La altele trecem sa nu fie sufocanta, acaparatoare, geloasa (suspicioasa)

| Iubibilăă a răspuns:

Pai sunt fata si iti spun ca baietilor le plac fetele cu simtul umorului.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mentalitatea şi personalitatea ei(asta dacă are aşa ceva).

| Apocaliptic a răspuns:

Acum depinde si de baieti.
Celor fitosi le plac fetele (de preferabil)blonde, craci lungi, "forme" mari, frumoase, proaste si sa le placa sexul si sa le aiba pe durate scurte(relatia, sa fie scurta).
Baietilor destepti le plac fetele cuminti, destepte, descurcarete, gospodine, cu o compatibilitate buna si frumoase(chiar si urate daca au celelalte calitati+un simt al umorului foarte dezvoltat) si pe durata lunga(relatia sa fie lunga chiar permanenta.

| CISCO a răspuns:

monkey place cand o suge

| Claudiuuu92 a răspuns:

Sufletul unei fete, sa fie sincera, ca degeaba e frumoasa daca in capusorul ei nu are nimica.si sa nu se supere din orice gluma.

| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 a răspuns:

Comortamentul,atitudinea, inteligenta si sa fie draguta!