| klaudiu2009 a întrebat:

Ce va place fetelor sau ce va atrage la un baiat cel mai mult?

12 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Felul in care ma simt atunci cand sunt langa el, protectia pe care mi-o ofera (sa ma simt protejata), caracterul lui puternic, si simtul umorului.

| Anecherry a răspuns:

Sufletul si caracterulhappy si fizicul bineinteles, dar nu e pe primul lochappy

| Victoria a răspuns:

Ochii si masculinitatea.

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Dintii albi, unghii curate, laughing) si sa fie frum :X atat.

| evoke a răspuns:

Pai...eu in primul rand ma uit la igienahee hee
Cu baietii cu care am fost m-a atras felul lor de a fihee hee si ochii:X
Acum sunt cu un baiat de 7 luni si este exact cum mi-am dorit:X

| medex3 a răspuns:

In primul rand buzunarul:d.Nu vrea sa ma duc intr'un restaurant de vip si sa platesc eustraight face//Si apoi ochii=p~. Si creativitatea si ingeniozityatea care sa ma indragosteasca mai tare de ellove struck. Poate ca sunt pretentioasa dar cred ca acest baiat este ideal pentru fiecare femeie.

| krisstinka a răspuns:

Cred ca cel mai mult ar conta atentia, increderea, iubirea reciproca si desigur aspectul...

| ~Ella.~ a răspuns:

Comportamentul si aspectul fizic love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lantul tau peste bluza smug

| klaudiu2009 explică:

Vezi ce fete ok si mai sunt marlani din astia de zic ca fetele sunt materialiste. rusine ba. rusine laughing

| blue_6227 a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte, nici noi nu stim sigur ce cautam la un barbat! Primul lucru care il observ la un barbat este zambetul. daca are o dantura neingrijita m-a dezamagit din prima. Nu ne atrage ceva anume, e vorba de "chimie". Mai este o vorba din popor foarte adevarata: Barbatul iubeste cu ochii, femeia cu urechile, asa ca, ai grija ce-i spui;-)

| raduilinca a răspuns:

Aspectul fizic sa aibă corp lucrat, ochii, sa fie atent, sa gândească matur sa țină o relație serioasă, sa aiba bani sa se poată întreține, protector si iubitor sigur pe el