| euI a întrebat:

Fetelor ce va atrage la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Pai sa fie de treaba, adica nu sa se dea smecher, sa fumeze, sa bea, sa injure. sa aiba sublet, nu sa fie un nemilos. si sa aiba o privire care arata ca e de treaba, nu una smechera. ca ochii sunt poarta sufletului, si in final sa nu arate ca dracu', adica sa fie prezentabil, si daca e sa vina hotu' sa poate fugi el cu mine in brate, nu eu cu el in brate!winking

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fie un om de caracter, să nu fie vulgar!
Pa, pa.

| ignore a răspuns:

Sa fie de treaba adica sa nu se creada cel mai mare smecher din lume plin de bani c**e tigari si alte chestihappy

| elasexygagica a răspuns:

Un penis erectlove struck

| chelie91ptm a răspuns:

Cucu, ce altceva

| Dean1996 a răspuns:

Caracterul,caracterul ma intereseaza la un baiat,personalitatea, modul cum gandeste, deocamdata nu am gasit un baiat pe placul meu[si nu pot spune ca sunt pretentioasa].

| Yoana a răspuns:

Sa arete frumos si sa fie de treaba happy

| Addiction a răspuns:

Bună.
La un baiat mă atrage în primul rînd simţul umorului, tăria de caracter, bunele maniere, apoi deja ceea ce ţine de aspectul fizic.
Pa, pa.

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

La fel ca si Legiuitoarea, dar imi plac si baietii amuanti, si un pic draguti...