| babydol a întrebat:

Ce va place mai mult sex oral sau sex anal? eu sunt de parere ca intr o relatie stabila trebuiesc toate practicate.

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, si daca nu practic niciuna dintre astea? Inseamna ca nu am o relatie stabila, sau ca nu ne iubim?! Eu sincer, nu prefer niciuna pentru.ca nu am practicat si nici nu vreau sa practic.Fiecare cu conceptia lui; nu judec pe cei care o fac dar mi se pare aiurea sa crezi ca o relatie stabila trebuie sa `contina` sex oral si (sau)anal.
Sexul vaginal mi se pare cel mai ok si normal, insa lumea a inceput sa faca lucruri noi in pat pentru.ca descoperi placeri noi si pentru.monotonie,totusi nu cred ca e obiligatoriu ca intr-o relatie sa existe sex oral sau anal.Depinde de fiecare, totusi cred ca sexul oral este mai placut decat anal, desi nu am practicat, multe femei se plang ca nu e tocmai placut sexul anal.

| Derye a răspuns:

You're so closed minded. Cand iubesc pe cineva, i te daruiesti cu intru totul. Nu doar "cat m'a invatat mamica". Sexul oral nu e scarbos, atata timp cat faceti un dus inainte.

| Miauti a răspuns:

Da ai dreptate, dar cel anal e scarbos si neigienic, pe acolo iti iese rahatul si tot tacamul, numai vorbesc de ca pe acolo se gasesc tot felul de paraziti. Indiferent ca sunt barbat si mi ar cere sa spunem partenera sex anal, as refuza.
Nu este igienic, si doi este pare a fi mai mult ceva porno decat de sex.

| vasiledumitru a răspuns:

Relatia de iubire nu consta in sex, ci in iubirea dintre el si ea, in rabdare, intelegere, ingaduinta.
Relatia sexuala e diferita de iubire, o murdareste pe iubire, ca iubirea e curata.

Răspuns utilizator avertizat
| sdfgsdf a răspuns:

Intr-o relatie stabila doar dragoste cu persoana iubita, in rest poate un sex oral la ocazie! big grin

| gelu89cta a răspuns:

Acum depinde si de cuplu si de cum decurge relatia big grin

| MsETouch a răspuns:

Sincer as prefera sa fac sex oral decat cel anal