| gherghelgabriel a întrebat:

Ii adevarat ca fetele sunt de treaba da nu toate?:S

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Buna,

Exista multe specimene dintre care se numara obisnuitele pitipoance, fetele cuminti si restul.
Depinde ce vezi tu la o fata de treaba, poate o fata de treaba reprezinta una rea care se baga in orice pentru ca tu o rogi sa fumeze si sa faca alte chestii si o fata mai putin de treaba pentru tine sa reprezinta una mai independenta, cu capul pe umeri care nu se va da in jos pentru flirturile tale.
Fiecare cum vede situatia respectiv situatiile!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Perfect adevarat

| Delicacy a răspuns:

Cine te-a minţit în halul ăsta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut tu padure fara uscatura? Si la barbati este tot la fel.Numai bine.

| gherghelgabriel explică (pentru anonim_4396):

Ca bine zis crvele raman crv rolling on the floor

| Schwarzz a răspuns:

Da,e foarte adevarat.

| ReSp3c7 a răspuns:

Asta depinde de cum au fost crescute. happy pentru ca daca este crescuta in puff nu sta de vorba cu x si y mai degradate decat ea, dar daca este crescuta asa cum trebuie. dar normal!

| gherghelgabriel explică (pentru ReSp3c7):

Deci in fond tot crv eee?laughing

| CrimeLullaby a răspuns:

Daca nu sunt pitipoance si nu au fite in cap = pe scurt daca nu-s cur.ve = sunt de treaba