| Martin22 a întrebat:

Ce vrea să spună o femeie când îi spune unui bărbat că o sufocă cu atâta dragoste? Ce ar vrea femeia aia de fapt, din moment ce soțul ei încearcă să facă în așa fel încât să le fie bine la amândoi? E normal ca atunci când un bărbat își sună partenera, aceasta să nu răspundă deloc sau să dea respins? Iar după aceea, femeia să-i spună bărbatului că nu a auzit telefonul, sau că era pe silent...Și treaba asta să se întâmple frecvent. Ce părere aveți despre o astfel de situație?

1 răspuns:
| Li200La a răspuns:

Poate e genul de femeie care nu vrea lângă ea un plângăcios plin de 'Te iubesc uri' și bomboane. Poate vrea un băiat mai pe gen bad boy. Vrea sa se simta atrasa, sa simtă chestii speciale pentru acel barbat. Și dacă el e un pampalau...Îți dai seama, acela ar trebui sa se îmbărbăteze și sa ia inițiativa.

SAU

Aia și a găsit pe altul pe care îl iubește. Și automat din moment cel iubește pe acela se simte sufocată de cel de acasă. Și de asta poate nici nu i răspunde la apeluri