| Liviulill55 a întrebat:

Vreau să vă spun o întâmplare care, pe mine, m-a lăsat cu semne de întrebare... Este o poveste erotică, despre un bărbat și o femeie. Vreau să precizez că tot ceea ce voi scrie aici este adevărat și aș dori ca cei care vor citi să aibă peste 18 ani. Să începem:
- În seara zilei de 5 Februarie (2023), în timp ce mă plimbam de unul singur fără rost am observat într-o parcare retrasă o mașină tip camper-van din care a ieșit o femeie la vreo 35-36 ani cu un cățel iar apoi a intrat înăuntru. După 20 de minute a sosit în parcarea respectivă un domn la vreo 45-46 ani lângă mașina respectivei, am văzut că se salută însă nu s-au sărutat sau îmbrățișat deloc iar după câteva minute amândoi au intrat în acel campervan și după aproximativ jumătate de oră am auzit niște sunete așa că m-am gândit să mă mă apropii și când am lipit capul de mașina respectivă am auzit niște gemete ca și cum cineva ar face dragoste în mașina respectivă. Sunetele erau foarte intense, la modul ^exagerat de tare^, încât se auzeau foarte tare din exterior. Mi-am dat seama să femeia respectivă face sex cu acel bărbat și înțeleg că nu este ceva ieșit din comun însă nu înțeleg de ce ar veni o femeie cu mașina personală să se întâlnească cu un alt bărbat undeva, într-un loc retras. Voi, ce părere aveți cu privire la această situație?

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Stai un pic...deci catelu' a asistat la toata scena?! O fi participat si el?! laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru wildthing):

Nu, catelul a sters urmele.

| darrio2007 a răspuns:

Esti mic si fara experienta daca nu intelegi asa ceva.
Alte comentarii sunt de prisos.

| Violleta2022 a răspuns:

Parerea mea ca tu trebuia sa-ti vezi de drum fara sa te uiti ce fac altii pe strada sau in masina lor sau casa lor, ca nu-i normal sa te uiti pe geam la altii./
Esti inca micut si dupa cum vad ai capacitatea intelectuala limitata, odata ce nu poti intelege ce se intampla intre cei doi adulti acolo.
Chiar este problema lor, ce faceau aia acolo, fara sa te intereseze sau afecteze pe tine.
In orice caz, nu este nromal sa te uiti ce fac oamenii in casa sau masina lor!

| Violleta2022 a răspuns:

Povestea ta este povestea unui TROLL

| mihai69 a răspuns:

Ce te f_te pe tine grija pe unde se mai regulează lumea... și (mai ales!) din ce cauză?

| Emilian65 a răspuns:

Care este problema ta? Asa au vrut ei sa vina fiecare cu mașina.

| Hammurabi a răspuns:

Cum adică să se întâlnească cu un alt bărbat?
Care alt bărbat? Era măritată? că n-ai spus asta
Și un camper-van e o mașină care are un pat înauntru.
Cu ce voiai să vină? cu cortul și să-l pună pe stradă? laughing
De fapt ce anume nu înțelegi?

| AnastasiaK a răspuns:

Un adevărat mister de rezolvat laughing Uite un scenariu: aveau amândoi treabă și au preferat să aloce mai mult timp sexului decât să-l piardă ducându-se să-l ia pe celălalt de acasă și să-l ducă înapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede că ești mic de vârstă.

Îți spun eu cum face sex femeia măritată trecută de 30 de ani care are și 1 copil cu un bărbat însurat trecut de 30 de ani.

- femeia merge elegantă și parfumată și foarte fericită să lucreze ceva cu bărbatul timp de 2 ore

- merg amândoi într-un apartament și fac SEX până aproape cad leșinați amândoi

- DUPĂ sex ei merg și bărbatul semnează pe ceva că ea a făcut ce trebuia să facă cu bărbatul și semnează și ea că a făcut ce trebuia să facă

DECI - ce ai văzut tu e FIX 0 cum fac alții cu altele.