| Bojthe a întrebat:

Ceaowave revin cu o noua intrebare: anul trecut( in timpul scoliii) programul meu era urmatorul:Ma trezeam
Mergeam la scoala
Veneam de la scoala
Ma ocupam de lectii
Stateam pe internet si ma uitam la televizor( seara)
cum vreau sa fac si alceva sa imi planific mai ibine timpul liber cine ma ajuta?
P. S trec in clasa a VIII a
funda.`

4 răspunsuri:
| Bojthe explică:

Acum* dar ma.r interesa ce as putea sa fac imi place foarte mult sa fotografiez

| ViViAnALaNa a răspuns:

Uite sa zicem ca ai ore pana la 2, Iti termini orele vi acasa te relaxezi cateva minute, iar apoi te apuci de lectii pana pe la 4, 5, apoi poti sa ai si timp liber pana disearawinking

| Iulitta a răspuns:

Pai e destul de bine planificat timpul tau : Mergeam la scoala

Veneam de la scoala

Ma ocupam de lectii
dar in loc de stat pe internet si iutat la tv ai putea sa iesi pe afara sau sa faci cu totul altceva, cum ar fi desenatul, ceea ce iti place tie

| kiNNNder a răspuns:

Formuleaza intrebarea cum trebuie ca nu inteleg nimic...