| anonim_4396 a întrebat:

Ceao TPU! Am primit o "oferta" pot spune, din partea unui fotbalist (fara suparare, dar prefer sa ramana in anonimat) credeti ca ar trebui sa o accept?

Răspuns Câştigător
| altrix a răspuns:

Depinde ce oferta. daca tie iti place/vrei, dc nu?
daca nu iti face nici o placere "oferta" lui, nu.

17 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Iar intrebari din astea. ati devenit asa comozi ca vi greu sa ganditi si pentru voi! daca ai ajuns sa intrebi site-ul asta ce vrea el sa faci, de parca site-ul il stie pe el mai bine ca tine si poate da cu parerea. vai si amar.fa ce vrei. daca-i bun de ceva tine-l. daca are pase proaste dese..trimite-l pe stadion

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa stii ca fotbalistii sunt f buni la pat si te si platesc bine

| relian a răspuns:

Oferta de ce? Sa fii masoarea lui sau ce? Depinde ce oferta ti-a facut si daca si ceti iese.

| Azµre a răspuns:

Interesant!
Ai grijă cu fotbaliștii. Majoritatea sunt fustangii.

| DinamoPCH a răspuns (pentru Azµre):

Cam asa ceva...voi avea grija, promit!:* Oricum, eu ador fotbalul si cam tot ce tine de el...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ce fotbalistul e supra om?

| Oana92 a răspuns:

Accepta si vei fi doar o alta... fata(Asta ca sa nu te jignesc! ...care i-a trecut prin pat!

Dar ce sa mai zic din moment ce stai sa te gandesti...ai viitorul asigurat!

P.S. Sper ca observi ironia din ultima fraza...

| Konata a răspuns:

Nu in fiecare zi ti-se intampla sa primesti o cerere de la un forbalist asa ca, dupa parerea mea, ar trebui sa cceptiwinking.

| altrix a răspuns (pentru Konata):

Prietene/o. daca zice un fotbalist ca vrea blowjob de la tine, i-ai spune :" oo da

| crack123 a răspuns (pentru Konata):

Daaa, daca stie sa dea cu piciorul in minge e un amant desavarsit! nu rata ocazia

| Konata a răspuns (pentru altrix):

Ce incult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa "joci" pentru club?laughing

| lolylolypops a răspuns:

Da, dar fii precauta!

| jessikz0r a răspuns:

Esti norocoasa, joaca-te cu el, facandu-l sa te vada cea mai speciala dintre toate pe care le-a avut (multe banuiesc la numar ) si probabil te va si iubi daca stii cum sa actionezi si cand, baietii din acestia cred c-au lumea la picioare, ca pot avea toate femeile, arata-i tu ca nu e chiar asa si ca pentru tine va trebui sa lupte un pichappy Bafta!

| DinamoPCH a răspuns (pentru jessikz0r):

Multumesc pentru sfat..la asta ma gandesc si eu, sa-l fac putin sa lupte..mersi de sfat!:*

| Unstopable a răspuns:

Depinde cu cat te plateste...

| Skinnar a răspuns:

Divizia z?