| Butterfly2110 a întrebat:

Se potrivesc cei din zodia Balantei cu cei din a Taurului

Răspuns Câştigător
| NoNameexd a răspuns:

Vezi tu..nu totul tine de zodiac. Daca 2 persoane se iubesc si se plac asa cum sunt, cui ii mai trebuie asa ceva? Asa ca daca placi pe cineva, vorbeste cu persoana aia, si lasa zodiacul ca nu te ajuta cu nimic!

3 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Nu-ti fa prea multe calcule astrologice cind e vorba de compatibilitate.
Nu toate balantele sint la fel si nici toti taurii.
Nu iti raspundeam la intrebare daca nu as fi observat de-a lungul timpului o oarecare statistica: eu sint balanta ( cu ascendent in scorpion) si singura zodie cu care sint paralela e cea a taurilor. E drept ca uneori aflu despre x sau y ca sint tauri dupa 10 ani de cind ne tot intersectam dar chiar si atunci imi gasesc explicatia incompatibilitatii, ca pe un alibi de fapt " e taur, de aia! ".

| negat1ve a răspuns:

O iau logic ...balanta e zodie de aer, taur zodie de pamant. Deci, nu prea merge! O zodie de aer ca tine e compatibila cu o alta zodie de aer sau de foc. Acum na nu e bine nici 100% sa crezi in horoscop dar totusi e bine sa tii cont acolo.Conteaza si ascendentul, si cum sunteti voi ca persoane, daca va acceptati cu tot cu defecte, care lasa de la el, care e mai orgolios..etc!