| vanessa001 a întrebat:

Cel mai bun prieten al meu baiat s-a despartit de iubita lui acum 3 luni, dar inca sufera foarte mult din cauza ei. Se comporta indiferent si distant cu mine doar pentru ca are inima franta de fosta iuibita. Eu fiindui cea mai buna prietena am incercat sa il ajut sa treaca peste dar nu prea am reusit.ce as putea face sa il ajut?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai poate s-a trezit la realitate si a realizat ca toate sunt sfinte de asta te ignora, in timp posibil va profita sexual de tine ca razbunare sau pentru ca are nevoii sexuala e o ipoteza, eu in locul tau i-as vorbi sincer dar o fata sa vb sincer nu vezi in realitate, bafta la prostit baieti

| vanessa001 explică (pentru RAY):

Nu prostesc nici un baiat si chiar vorbesc foarte sincer.

| vanessa001 explică (pentru RAY):

Si inca o chestie, sa se razbune ca ce? Eu mereu i-am fost alaturi si tot

| RAY a răspuns (pentru vanessa001):

Eram intro stare aiurea cand ti-am raspuns sa stii, atunci e un nesimtit daca face asa ceva

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te comporti cu el la fel cum ai facut-o pana in prezent, adica neutru cum face un prieten adevarat.

| Andersann a răspuns:

Momentan sa il lasi in pace, e cel mai intelept lucru. Timpul vindeca toate ranile. Mult succes