| diavolitzza a întrebat:

Ce sa fac?
E chiar ciudat.cunosc un tip de 4 ani; nu ne intelegeam atat de bine. Vorbim de o luna orice.
El sufera dupa prietena lui, s-au despartit din cauza ca ea se lasa influentata de cei din jur.
Eu, fiind apropiata de el, am incercat sa il ajut sa se impace... ei ii este frica sa riste sa fie cu el...am incercat si eu si el sa ii explicam ca se teme degeaba.
Ea zice ca tine la el cu toate ca e cu altul de o luna...eu ma inteleg bine si cu ea...cand a avut nevoie de un sfat i l-am dat, dar nu o pot numi prietena mea...
Din pacate am ajuns sa incep sa tin la tip, desi el e cu alta fata acum...si tine la fosta lui.

Ce as putea face eu acum sa vrea sa fie cu mine?

1 răspuns:
| stardeea a răspuns:

Spune-i adevarul, spune-i ca ti la el, si ca vrei sa fi cu el