| Lannyster_Cersei_1994 a întrebat:

Fetelor, ce nu ati accepta niciodata din partea iubitului vostru?
Dar voi baietii, ce nu ati accepta din partea iubitei voastre?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Legat de sex sau asa in general?
ca legat de sex eu nu as accepta niciodata chestii cu frisca, ciocolata sau alte alimente in pat... de mancat mancam la bucatarie.

aaa si nici chestiile din piele.

asa in general nu accept inselatul si minciuna, in rest mai discutam.

| RAY a răspuns:

Hey, Dar voi baietii, ce nu ati accepta din partea iubitei voastre?

Inselatul,tradarea,bataia de joc, minciuna, limbajul vulgar, infect, tiganesc, de ordin primitiv

| Andreeush a răspuns:

Nu as accepta sa ma insele sau sa ridice mana la mine.

| Plato a răspuns:

Vai, dar sunt prea multe, iti zic cateva, si mai mici si mai mari.
Nu as accepta sa fumeze, sa bea(mult), sa fie indecenta in public, sa vorbeasca cu alti barbati(regulat, nu sa fie salbatica), sa fie superficiala, ignoranta.
Daca doreai dpdv sexual, amoros: nu as accepta sa fi fost prea... cautata, nu as accepta sa vrea chestii de genul threesome, cu siguranta nu as accepta sa ma insele, asta e de neiertat. Si sa flirteze e de neiertat, nu e neaparat sa ajunga la finalizare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as accepta sa fiu inselat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aș accepta niciodată, dar niciodată, ca prietenul meu să ridice mâna la mine sau să mă jignească și să mă înșele. Respectul este cel mai important.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Te pui pe invatat box sau karate sa vezi cum se inverseaza rolurile

| PsyhoChild a răspuns:

Ce nu asi accepta din partea ei:Fitele si sa ma compare cu altcineva

| And7280394847 a răspuns:

Sa nu ma lase sa ma fac manga.