| anonim_4396 a întrebat:

Cel mai prost weekend din viata mea, in primul rand au anulat Discovery straight face iar dupa aia prietena, care credeam ca este jumatatea cu care o sa`mi petrec restul` vietii imi spune ca inca mai simte ceva pentru fostul prieten, si ca ar fi bine sa facem o pauza sa-si puna gandurile in ordine...dar stim cu totii ce inseamna asta...In fine talk about a fucked up weekend straight face, n`am nevoie de niciun sfat doar vroiam sa`mi exprim supararea undeva.

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O sa ai si zile bune, stai linistit

| AshuraElric a răspuns:

De parca intreaga ta viata s-ar putea rezuma la doua zile.

| Adry05 a răspuns:

Nu neapărat. Ştiu cazuri când au fost mult mai fericiţi şi s-au înţeles mai bine după o pauză de relaţie.

| vali1985 a răspuns:

Daca te iubeste se va intoarce la tine.
Sper sa rezolvi aceasta problema!
Succes!

| RAY a răspuns:

Las ca trece, important e sa inveti ceva din asta, poate o sa va impacati, next time nu crede in fete, nu crede in nimeni crede doar in tine si atat

| Brâncuşi a răspuns:

Bună dimineaţa, cum să spui că n-ai nimic se vede că eşti măcinat, nu ştiu cum te cheamă dar nu e bine, nu mai pune atâta suflet iar oricum presimt eu că vă împăcaţi poate a vrut o pauză să lămurească treburile cu acel băiat. Nu mai fi gelos plus că ea este sinceră şi ţi-a spus care e problema sunt unele fete care tac şi pe la spate se vede cu alt băiat, nu e o problemă dificilă poate pentru tine fi optimist şi sigur acest weekend o să fie plăcut dacă ai merge într-un parc cafenea la un milkshake.
Succes şi ai grijă de ea, o zi plăcută în continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce naiba? Nu mai fi aşa pesimist!
Să ştii că şi eu am avut o perioadă în care nu mai ştiam ce simt. Aveam sentimente, sau cel puţin aşa credeam, pentru 2 tipi.Cel cu care aveam o relaţie stabilă, frumoasă de 2 ani de zile şi un coleg...i-am cerut o pauză şi în acest interval mi-am făcut 'ordine-n'gânduri şi mi-am dat seama cât de mult îl iubeam pe iubitul meu.
Dacă ţi-a cerut o pauză NU înseamnă că nu te iubeşte...din contră, poate realiza cât de mult te iubeşte.

O zi frumoasă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nasoală faza cu Discovery.

| Manuellllaa a răspuns:

Ceao dragule.

Nu am cum sa nu-ti dau un sfat de care te rog sa tii cont.Prietena ta daca spune asta inseamna ca nu simte nimic pentru tine, crede-ma ce vorbesc sunt fata.Eu zic sa incerci sa te departezi de ea pana nu ai sa suferi si mai mult.

| Kennziiie a răspuns:

Păi, eu tot îţi dau unul, nu pentru a face puncte sau alte chestii. Fii atent : dacă prietena ta te iubeşte, va veni inapoi la tine. Ştii cum se zice ''Dacă iubeşti pe cineva, eliberează, dacă se întoarce, este al tău pe vecie, dacă nu, nu ţi-a aparţinut niciodată!happy''