| MrFunky2 a întrebat:

Celor care la.13 ani ați avut prima iubita, ce parere au avut părinții voștri?

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu prea buna.

| vocea a răspuns:

Habar nu aveau, imi era rusine.

| Stephh a răspuns:

La 13 ani mi se pare o prostie sa ai "iubita" sincer, măcar pana la 15 sa așteptați și acum sa va concentrați pe examenul ăla.N-am avut, dar mama sigur nu ar fi fost de acord

| Trandafir_Dan_Sebastian_1905 a răspuns (pentru Stephh):

Dar tatăl tău a fost pentru că intreținea relați sexuale cu ea ocazional

| 私は日本が大好き a răspuns:

La 13 ani iubita? Jesus fukin' Christ :/ Ba copil batut in cap, la 13 ani nu-ti trebuie iubita,pune mana pe carte si invata,nici buletin nu ai,ce s-a intamplat cu generatia asta? unde s-a gresit? Ca sa-ti raspund la intrebare,as fi total dezamagita de fata/baiatul meu,pentru ca nu asa l-am educat! Si m-am gandi, ca eu, ca parinte, sa vad cu ce am gresit, si de ce am avut incredere in copilul meu

| 私は日本が大好き a răspuns:

Nu as fi foarte suparata, dar la varsta asta..nu e normal!

| FlaviusValentin a răspuns:

Una buna!winking

| secsImestăr a răspuns:

Tata facea sex cu ea, ca imi zicea sa ma uit la el si sa iau aminte, ca sa invat in ce gaura sa imi bag pletosul, ca fata aia la 13 ani avea veveritoiu mare si nu i se vedeau gaurile