| anonim_4396 a întrebat:

Cer un sfat! Am deja jumate de an decind comunic cu un baiat.Noi doi neam nascut intr-o mahala, el a plecat de la virsta de 3 ani in italia eu pe atunci de abia m-am nascut.Acum vorbim pe skype si mea spus ca de pasti vine sa ne vedem, Am luat soc...eu sunt frumoasa, am corp frumos e imposibil sa nu-i placa de mine dar stau cu grija... ce poate sa nu-i place unui baiat la o fata?(dau fundita la cel mai concret sfat)

Răspuns Câştigător
| Pastiluţă a răspuns:

Păi băieţii de obicei se uită la toate detaliile referitoare la corp.Dacă la corp arăţi ok nu-ţi fă griji.Şi la faţă să ai tenul curat. Dacă este un băiat cu bun simţ ar fi bine să te machiezi foarte puţin să pari mai naturalăbatting eyelashes. Doar dacă este un băiat cu un simţ şi îngrijit.O să se uite foarte atent probabil la chipul tău.De aceea spun să te machiezi cât mai puţin să pari mai naturală.Eu cred că o să te placă dacă eşti atât de stăpână pe tinewinking. Deci nu-ţi fă griji.
Succes! :* Te pup.

Fundăă?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Unii baieti se mai uita si la inteligenta.

| AndaWest a răspuns:

Oi fi tu frumoasa in felul tau, dar stii cum se zice ''nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-ti place tie'' deci nu fii asa sigura ca esti ''miss irezistibila''

| NoChanceForUs a răspuns:

1. Daca te va place doar pentru corp e clar ce vrea el de la tine. 2. Daca tu crezi ca doar prin corp poti atrage atentia asta nu-i de bine, inseamna ca nu prea ai impulsuri electrice in creier. (Evident ca a placea pe cineva presupune si ca-ti place de fizicul respectivului, dar cum spui tu ca ai probleme ca nu-i va place de corpul rau...e clar ca pe tine nu te place pentru ceea ce esti.)

| Pastiluţă a răspuns:

PS : Dacă e un băiat simţit îl interesează mai mult caracterul decât aspectulwinking

| eSc a răspuns:

Sa nu fi aroganta,Sa nu profiti de el, Sa fi modesta, Sa te dai bine pe langa el!

Bafta! ByeBye:*:*:*

| Hollywood a răspuns:

Sa nu fii blonda laughing [scuze]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai corp si tupeu ce *** sa nu`i palca

| Wayn3 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci griji. Daca te place e bine, daca nu, mai sunt baieti. Dar daca a vorbit atat timp cu tine si are planuri, inseamna ca ii place de tine.Baietii de obicei prima concluzie o trag din frumusetea femeii. apoi daca personalitatea ei este ok [Adica sa nu fii egoista, sa fii deschisa, sa fii plina de viata. dar asta depinde de personalitatea lui], atunci sunt sanse mari sa te placa.so ...don't be afraid

| XooMeRR a răspuns:

Comportamentul?