| anonim_4396 a întrebat:

Chiar absolut toţi bărbaţii înşeală?!

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da toate sunt la fel, da toti sunt la fel? in realitatea e teama, frica noastra de a merge inainte care se apara cu capcane de astea, dar daca toti/toate sunt la fel stau in carapacea mea si nu mai incerc nimic nu? intervine frica aia interioara care te bantuie de fapt, vad ca esti anonim pacat

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu putem absolutiza insa raspunsul cel mai apropiat de adevar s-ar putea exprima prin cuvantul "majoritatea" dar nu doar a barbatilor. Nici femeile nu reprezinta o minoritate. Parera mea.

| T0T a răspuns:

Ar trebui să fii redus să crezi asta.(app limba română...se scrie "înșală" corect)

| Fatamuntilor a răspuns:

NU este o regula!
Si femeile pot insela.

| Dariusuu a răspuns:

Nu dragă.

Ce ai?

| gemeni6226 a răspuns:

Nu,unii se imbata si nu mai ajung sa insele.

| Lawliet14 a răspuns:

Eu n-am inselat si nu o sa insel niciodata.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Lawliet14):

Virgin fiind nici nu poti sa inseli altceva in afara mainii tale drepte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar toate femeile înşeală?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseala la fel de mult ca si femeile

| NoRegretsxx a răspuns:

Da. Problema se pune referitor doar la momentul cand o vor face.

| Mihaelagirl a răspuns:

Nu. Gadeste-te la baietii carora le este greu sa isi faca o iubita si nu prea ii plac multe fete din jurul lor.

| Adriia a răspuns:

Nu cred ca i-a incercat nici o femeie pe toti ca sa-ti raspunda.

| AdeSkumpa a răspuns:

Nu, mai ales daca ei chiar iubesc cu adevarat o persoana.