| Marianaaa69 a întrebat:

Toți barbații înșeală?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Omul indiferent de sex e o fiinta poligama, asa ca cu toti inselam ca asa e natura umana, omul a fost poligam, monogamia este o inventie umana ca si moralitatea, avem dorinta sexuala si cand iubim si cand nu iubim

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna! Din păcate cred că tu numai de bărbati care înseala ai avut parte, ce vârstă ai? Multa sănătate.

| corbulalbrosu a răspuns:

O astfel de parere sau conceptie eronata poate exista doar in mintea unei anumite categorii de femei. laughing

| Marianaaa69 explică (pentru corbulalbrosu):

Crezi tu?

| Andrei258 a răspuns (pentru Marianaaa69):

Sunt sigur

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Marianaaa69):

N-as putea baga mana-n foc. Dar respectiva parere nu se situeaza nici prea prea departe de adevarul gol-golut. happy

| gemeni6226 a răspuns:

Nu,daca un barbat este indragostit si e de caracter nu inseala.

| peperonies a răspuns:

Toate femeile sunt curve?

| Andrei258 a răspuns:

Sunt si fete care insala

| simplegirl2 a răspuns:

Nu....nu toti barbatii sunt infideli si insensibili happy

| Adiq a răspuns:

Barbatii* Si nu toti. Era deja destul de clar...

| Mejdej a răspuns:

Normal ca nu, exista si barbati care nu insala, la fel ca femeile. Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| PistiCuceritoru a răspuns:

Toate. Fetele scriu asa?

| alina10072014 a răspuns:

Nu chiar toti...