| Ch3tGirl a întrebat:

Chiar cand mi-a devenit lumea mai draga mi so intampalat o drama.acum cateva zile era totul bine eu si x(baiatu de caremi plc ) vb pe mess la tell ne vedeam la scoala prin oras...si ieri am aflat ca pr mea il place si ea, acum nu stiu cum sa va spun mi-e frica sa nu se indragosteasca de ea si sa ma lase pe mine, adica si ea ii are id-ul pot vb oricand da el pe ea nici nu prea o baga in seama asta nu inteleg, ca toti colegii mei zic ca ei doi se plac cand x nici no baga in seama si nici nu prea o cunoste decat cand o vazut-o pe la scoala atat... voi ce credeti ar putea sa se indragosteasac de ea si sa le las drumu liber sau sa aflu adevarul si sa lupt, sa va mai spun ceva cand pr mele ii plc de alt baiat si eu am incercat sai combin el si cu mine tot am dat semne ca si cum el mar placea pe mine nu pe ea si cred ca ea a fost geloasa si acum vrea sa-mi faca si ea la fel. voi ce credeti va rog ras urgent sunt dis[perata si nu stiu ce sa mai fac

funda +vot cel mai bun si concret raspuns si cei care aveti chef de mistocarii si caterika mai bine nu raspundeti ca?

Răspuns Câştigător
| Brain_1291 a răspuns:

Lasa lucrurile sa decurga de la sine. E o prostie sa "lupti" pentru a pastra un baiat langa tine. Daca vrea sa stea cu tine sta, daca nu, nu. Iar daca reusesti sa-l faci cumva sa stea langa tine (poate impotriva vointei lui) va fi mai rau pentru tine. Vei reusi doar sa amani un lucru ce tot se va intampla.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nikol a răspuns:

PAI in primul rand ar trebui sa vorbesti cu prietena ta sa nu se bage ca tu il placi si vrei sa fii prietena lui, si sa stearga id de mess a lui.Sau sa isi schimbe el id sau sa ii dea ei ignor sa nu mai vb cu ea si apoi sa vb tu cu el si sa il intrebi sa fie sincer, daca ii place de ea ca ii zici ca tu nu vrei sa suferi dupa aia. Prietenei tale ar trebui sa ii zici ca nu ii frumos sa se bage peste tine