| TheJokkerYou a întrebat:

BUNA TPU! Sunt fata, am o prietena si tin foarte mult la ea, din cate stiu, doar la ea tin cel mai mult. Si cred ca si ea tine la mine, azi mi-a spus ca tine si a inceput sa tina anul trecut. Eu tin la ea de 6 ani. Va dati seama? O iubesc si nu stiu daca intelege lucrul asta. Cand vrea sa imi spuna ceva, intervine o fata, si prietena mea se supara pe mine. Credeti ca e gelozie? Din cate am aflat, mi a spus ca nu e gelozie, si ca nu a fost niciodata geloasa. Uneori ma imbratiseaza, dupa aceea ma impinge repede. Credeti ca se teme? Nu mai inteleg nimic. Am facut atatea pentru ea, simt ca ma prabusesc, nu mai am putere sa lupt. Ce sa fac? Spuneti-mi va rog concret.

1 răspuns:
| xAlessia a răspuns:

Depinde in ce sens tine la tine. poate ii e frica ca te poate pierde de se comporta asa!