| IngerCazator a întrebat:

Am 14 ani si am cunoscut un baiat de 18. Si a inceput sa imi placa de el dar problema este ca el este combinat cu o prietena de-a mea sad Cand sun cu ei si alti plrieteni afara aproape ca nici nu ma baga in seama. Dar cand prietena mea intra in casa eu mai stau afara cu alti prieteni deai mei si cu baiatu acela. Si atunci el incepe sa se comporte cu mine ca si cu iubita lui ma ia in brate ma face sa rad daca sunt suparata ma inveseleste. Ce credeti ii place de mine? Si de ce in prezenta iubitei lui el aproape ca nu ma baga in seama. Cum as putea sa ma combin cu el? Apropo iubita lui are 15 ani.

1 răspuns:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eu cred ca isi bate joc de amundoua. Ar trebui sa nu-l bagi in seama sau sa numai stai prin preajma lui, el ar putea sa va faca sa va certati[tu si prietena ta] si nu merita sa va certati din cauza unui baiat. Nu stiu daca ar fi bine sa-i spui prietenei tale despre asta, ea ar putea sa nu te creada.
In conc nu ar fi bine sa te cuplezi cu el, mai ales ca ai 14 ani. Ocupa-te de scoala, banuiesc ca esti in clasa a8-a,acum ar trebui sa te axezi pe invatat pentru ca urmeaza testele nationale...
Sper ca nu te-ai suparat, asta e parerea mea happy.
Bafta la scoala!