| Sawarekh a întrebat:

Chiar mi se pare trist ca circumstantele ma fac sa nu fiu stabil...
Efectiv, nu pot da de o tipa cu care rezonez( din punct de vedere sexual ), insa tin legatura cu 2 femei in momentul de fata( nu va fi pe termen lung )
1)Cunosc o femeie care e dominatoare si are fantezi interesante.

2)Cunosc o fata care e pe ideea de friend with benefit si vrea un act normal( dar nu imi ofera afectiune ), facem ce trebuie si apoi ma trimite acasa.

A 3-a tipa( nu am incercat nimic cu ea ), aparent am crezut ca este o potential partenera, insa ea este obedienta, doreste doar eu sa o domin, si este destul de introvertita.

Eu nu cred ca o sa gasesc vreodata o tipa care sa fie destul de deschisa sa ma satisfaca cum doresc, si de asemenea ca eu sa-i fac ceva ce as dori.
Pur si simplu nu ma pot deschide fata de cineva.....pentru ca fiecare fata gandeste diferit, principii diferite, si e desul de greu.

Voi care credeti ca ar fi solutia, pentru toata situatia asta?

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ok, deci nu iti convine niciuna, nu? Eu zic ca solutia e urmatoarea: faci o fapta buna si le faci cunostinta tipelor cu numerele 1 si 3 (cred ca s-ar intelege bine in pat)...si stai cu tipa numarul doi pana iti gasesti una care iti satisface pretentiile.winking

| J0B0MAT a răspuns:

Să îți schimbi ideile.

| LordCristobal a răspuns:

Frate,da de ce tanjesti atata dupa o relatie?
La varsta ta trebuie sa dai LA BUCI cat mai mult, ce tot atatea relatii?
Lasa ca te insori dupa 30 de ani acum incearca sa ai aventuri cu cat mai multe fete.
Tu chiar ai o situatie faina, ai ce *** in schimb altii abia daca *** ceva intr-un an.

| AliGab a răspuns:

Solutia este sa nu mai fii asa de obsedat sa te compatibilizezi pe plan sexual, ci sa cauti sa iubesti si sa fii iubit.

| ElizabetaMonica a răspuns:

Unii nu au parte de nici măcar atât și tu te plângi.
Trimite-mi mie contactele lor.

Părerea mea este sa stai cu a 3-a tipa dacă este pe placul tău fizic. Ca celelalte doua sunt bune ca experienta da nu ți aduc satisfacție pe termen lung.

Acum și eu as vrea o puștoaică de 18 ani care sa ma satisfacă emoțional, sa ma domine, s o domin și eu pe ea. Dar sa nu fie nici femeie ușoară și virgina religioasa sa fie.
Eu cred ca ai așteptări mult prea mari de la femei.

| Sawarekh explică (pentru ElizabetaMonica):

Interesant ce zici dar,
Sti de ce zic asta? fiindca nu ma simt implinit daca nu este si chimie, degeaba am parte de partide de sex, cu persoane care vor doar asta, si isi urmaresc interesul, tipa la care am fost de cateva ori friend with benefit, evident ca ma gonea acasa dupa asta.
Eu voiam o tipa cu care sa am si o chimie, asta e ideea.
Dar tipa aia care vrea relatii, nu e asa de ''nebuna''

Dar da, normal ca imi place sexul, adica nu se poate relatie, macar asa laughing