| Alexxiax98 a întrebat:

Drept partenera, prefera barbatii o "mamica" (practic ea sa-l... pe el), sau una obedienta?
Ca tot se vorbeste de "bebelusi".

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Smechero nu scoate din context ceea ce am afirmat, voi ati spus ca vreti virgini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Practic ne-am referit prin "bebelusi" la cei care n-au tupeu sa abordeze.

Răspuns utilizator avertizat
| DanyDav a răspuns:

Hmm nu am prea multa experienta, ma refer pea multe partenere la varsta mea, dar actuala iubita este dominanta si rea in pat greu se lasa dominata, uneori ma cam oboseste, umileste dar o iubesc asa cum este, este foarte activa sexual, openminded si nu ne plictisim deloc.
Deci, cred ca trebuie sa aiba si ea tupeu si sa-i placa.

| ElisaAna a răspuns:

Depinde de moment cred eu. Uneori vor mamica, alteori fetita. Uneori sa domine, alteori sa fie dominati. Daca ar fi mereuu pe vecie aceeasi impostaza ar aparea o monotonie teribila

| Plato a răspuns (pentru ElisaAna):

Pe bune?
Sa zicem, strict ipotetic, ca tu esti fetita. Ar fi ok sa mearga din cand in cand la o mamica?

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Cred că se referă la o persoana care poate să le facă pe toate. În funcție de mood.

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

Oh, la full-option nu m-am gandit. Da' alea au multi kilometri de obicei.

| ElisaAna a răspuns (pentru Plato):

Nu ai inteles raspunsul. Fetita in sensul de mica, neajutorata si el sa domine. Mamica, in sensul ca ea domina, conduce. Aceeasi persoana poate fi in ambele ipostaze.

| Plato a răspuns (pentru ElisaAna):

Am inteles mai tarziu, vezi ce am zis mai sus. Eu nu m-am dus asa departe, nu mi-am imaginat pe una full-option.

| ElisaAna a răspuns (pentru Plato):

Dar nu inseamna full-options. Depinde de mood, de mai multe. Nu mereu poti fi la fel

| Blueskyy1 a răspuns:

Mbaaiii nu mai am felicitări îmi scrii pe whatsapp? Îți las nr?