| AleWhatever a întrebat:

De ce toti baietii sa uita dupa fete "bune"? Se dau la ele numa sa se dea mari ca is cu nu stiu ce fata. Nu mai sunt baieti care sa aprecieze si interiorul? Trebuie sa existe si atractie fizica, dar acum parca lumea se pune cu cineva numa asa sa fie si el/ea intro relatie.

5 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Atractia fizica e prima chestie care un baiat o va experimenta oricand in viata, apoi intervine capacitatea mentala a femeii. Atractia fizica e foarte importanta intro relatie, deoarece dupa ea urmeaza si activitatea sexuala care la randul ei e jumatatea daca nu mai bine dintr-o relatie. Terminati cu aberatile de Fat Frumos si Alba ca Zapada. Reveniti pe pamant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mare parte baietilor care le plac doar fetele 'bune' au vreo maxima 18 ani.
Este doar atractie fizica din cauza hormonilor.Rar gasesti un tip sub 18 ani care sa fie atras de o persoana nu foarte 'buna' dar sa aprecieze interiorul. Dupa ce o sa le treaca hormonii o sa mai caute si persoane mai normale.Cine ar alege o fata sexy dar proasta bota, sa nu poti comunica cu ea.

| AleWhatever explică (pentru anonim_4396):

Mda,asta am mai vrut sa zic. Ei numa "sexy". Nu stiu ce e aia frumusete.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AleWhatever):

Exact.Exemple de fete sexy dar fara minte (sincer nu as vrea sa ma casatoresc cu ele dar doar o relatie sexuala si in real sa ma prefac ca nu o cunoasclaughing)big grinaniela Crudu, Andreea Tonciu, Oana Zavoranu, chiar si Elena Basescu sau cum o cheama.Si multe altele

| catapetronel a răspuns:

Se uita dupa ele, asa, sa se dea mari in fata prietenilor dar si ca sa le ''pipaie''.in plus atractia fizica nu prea conteaza intro relatie adevarata