| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Prietena mea il place pe un baiat de la bloc pe nume Cezar care, eu nu il placeam dar el a inceput sa pa pupe, sa ma ia in brate si. acum imi place si mie el.Prietena mea l-a intrebat daca ma place si el a zis "DA". Credeti ca Cezar ar vrea sa fie cu mine si ca prietena mea se va supara?

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

E clar ca acest Cezar te place...Si poate ii vei frange inima prietenei tale,dar daca intr-adevar iti este prietena adevarata te va sustine.
Dar stii, prietenia este mult mai valoroasa decat un simplu baiat. Daca prietena ta se va supara, atunci vorbeste cu ea sa renuntati amandoua la baiat.
Bafta.

4 răspunsuri:
| Kiddduu a răspuns:

Din pacate ea va fi geloasa. Iar el va vrea.
Insa ai grija. Unele prietene le consideri surori sh sunt doar scorpii. In alte cazuri prietena e Adevarata sh baiatul un mincinos.
Insa dac simti ca el simte ceva.Incearcawinking"Incercarea Moarte N`are"

| jasmine11 a răspuns:

Este ceva normal ca prietena ta se va supara daca ii place de el... dar cred ca el se cam joaca cu sentimentele voastre si vrea ca voi doua sa va certati din cauza lui,, eu cred ca ar trebui sa va certati din cauza unui baiat pentru ca sunt mai multi pe lumea asta si mai frumosi decat el.si ar trebui sa uitati amandoua de el si sa fiti prietene bune iar el sa ramana ce-l confuzbig grin

| LidEle a răspuns:

Daca tu ai accepta sa fii cu Cezar consider ca prietena ta, daca iti este o prietena adevarata, desi va suferi tie nici nu iti va arata asta si din aceasta cauza prietenia voastra se va raci...