| anonim_4396 a întrebat:

Chiar nu stiu sa flirtez cu un baiat. Imi puteti da niste replici sau ce ar trebui sa fac? Si daca un baiat flirteaza cu mine, cum ii raspund?

6 răspunsuri:
| RedGuy a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa zambesti si sa privesti.

| Pumba a răspuns (pentru RedGuy):

Foarte foarte FOARTE bine spus! Felicitari! big grin

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca il placi, il placi pentru un motiv anume, nu? Daca te simti bine alaturi de el, nu ai nevoie de replici de pe net. Trebuie sa fii tu, asta conteaza cel mai mult

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Foarte simplu, fi sexy si atragatoare. Iti trebuie doar putina incredere in sine.

| RAY a răspuns:

Deea daca te imbraci mai sexy nu ai nevoie de replici, daca vb cu tine i raspunzi ce ai putea face?

| varcolaccc a răspuns:

Nu exista replici de agatat care sa funcționeze. Poate la fete ar merge, dar la noi băieții nicio șansa. Sa te duci sa ii zici cuiva dr care iti place : " Ai o harta, pentru ca m-am pierdut in ochii tai " sau " am apărut, mai ai 2 dorințe " Iti iei una peste fata de nu sti cum te cheamă. Trebuie sa te bagi in seama cu persoana respectiva si totul va decurge de la sine.