| Mitchie a întrebat:

Hi! Prietenii imi spun Mitchie si sunt indragostita la nebunie de un baiat dintr-o tabara.Il cheama Vlad. El ma place si flirteaza cu mine, iar eu nu stiu cum sa-l flirtez inapoi.Si cred ca din acest motiv se va plictisi de mine si va flirta cu alta fata.Imi puteti da va rog niste idei cum l-as putea flirta? Va rog sa-mi raspundeti la intrebare cu idei care le-ati folosit sau stiti ca vor merge.Merci mult pentru raspunsuri.Va pup!

1 răspuns:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Pai e cam greu sa iti spunem noi cum sa flirtezi.
-ar trebui sa il atingi (nu in felul acela!) pe mana, pe cot, pe umar.
-zambeste-i mereu
-fi prietenoasa
-bate apropouri(vorbeste cu subinteles)
cam astea imi vin in minte momentan.

ps:ai putea sa ii spui simplu ca il placiwinking