| CosticaPizza a întrebat:

Chiar trebuie sa insist daca invit o fata in oras si aceasta zice da, dar nici nu isi da interesul sa dea vreun semn de viata? Numai eu sa o caut? A fost o data cand nu a mai raspuns, apoi cand am iesit cu grupul si-a cerut ca scuze ca nu stiu ce. Apoi inainte sa iesim iar, i-am zis ca inca astept un raspuns daca putem iesi sa bem ceva inainte sa ne vedem si a zis ca DADADA, doar ca cu 2 ore inainte a bagat-o pe aia ca de fapt vine o prietena sa o ia si ne vedem toti acolo. Normal ca nu am mai cautat-o, nu stiu ce joc stupid si copilaresc e asta. E mai usor sa zici DA iesim si apoi sa te dai disparut decat sa zici nu iesim?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai nimerit o fata cam nesincera,de trei ori ai invitat-o si de trei ori a evitat sa va vedeti,cred ca ajunge.
Posibil ca fata sa fi regretat ca a acceptat invitatia ta si sa nu stie cum sa te refuze, asa ca gaseste tot felul de pretexte.
Nu mai insista, cauta o alta fata, bine ca n-ati inceput vreo relatie, ar fi durut mai mult!

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Daca tie iti place de aceea fata atunci da, ar trebui sa insisti. Dar daca ei nu ii place nu va rostul...

| neutrino a răspuns:

Fata nu te place si nu stie cum sa te refuze... politicos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ai invitat-o in oras de atatea ori si te-a refuzat de fiecare data, inseamna ca ea chiar nu isi doreste asta. Nu vreau sa par dur, dar asta e adevarul.

Iti dai seama ca daca si-ar fi dorit sa iasa cu tine, ar fi spus DA din prima. Nici nu ar mai fi discutat despre asta. Te sfatuiesc sa nu mai insisti. Cu astfel de persoane te sfatuiesc sa nu ai de a face in viitor.

Nu este deloc sincera, pentru ca daca i-ar fi pasat de tine ti-ar fi spus direct ca nu iese si motivul. Ea in schimb ti-a spus da doar sa scape de tine, si dupa nu ti-a mai raspuns. Oricum, asta spune multe despre caracterul ei.

O zi placuta!

| Hutzy95 a răspuns:

Eu iti recomand sa cauti pe altcineva, fete sunt destule dar stiu cum e sa te indragostesti de o fata care nu e interesata de tine am patit si eu asta dar am lasat-o balta