| anonim_4396 a întrebat:

Chiar vreau sa imi fac iubitul fericit si sa incerc sa inghit, insa cand ma uit la videourile acelea pur si simplu imi vine scarba si imi vine sa vomit.

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Nu prea obișnuiesc să dau explicații la chestiuni d-astea dar o să fac acum o excepție.
Pentru el ca bărbat, ca senzație fizică, nu e absolut nici o diferență dacă înghiți sau dacă, după ce termină de ejaculat, scuipi. Repet, ca senzație fizică.
Dacă insistă să înghiți, nu e decât un mod de dominare, de înjosire, pentru a-și satisface o fixație psihică, fără a-i păsa câtuși de puțin de tine. Dacă insistă cu așa ceva, nu-l poți considera iubitul tău, e doar unul care te folosește pentru a-și satisface fanteziile.
Mai gândește-te dacă "vrei să-l faci fericit".

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

M-am gandit sa inghit sa nu fiu nevoita sa simt sperma in gura.Am mai incercat sa scuip insa la fel am simtit ca dau afara.

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci e cazul să uiți chestia asta cu ejaculatul în gură.
Dacă chiar e prietenul tău și ține la tine, va înțelege.
Nu e ceva fără care nu se poate trăi.

| DanyDav a răspuns (pentru anonim_4396):

Vad o grămadă de pareri, vai nu, toti se dau sfinți pe aici!
Macar fiți sinceri, majoritatea bărbaților se simt aiurea, jigniți cand vad iubita cum scuipa după oral, acum depinde si de baiat daca e cu bun simt si la randul lui face orice sa o vada si pe ea fericita.
Sperma poate avea gust diferit in functie de alimentatie, si este chiar benefica pentru organism, atat doar ca trebuie sa fii sigura ca o inghiti de la partenerul care este sanatos.

20 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sexul oral fa-l cu prezervativ, ca sa nu ti se mai para scarbos, ca nimeni nu inghite!
Asta se face la filmele porno, ca sa dea un anume efect teatral sau dramatic, dar nu se face in viata reala.
Folositi prezervativul ala, ca-i mai sanatos, mai ales daca nu sunteti imbaiati atunci, sa fie perfect curat si mai putin mirositor sau cu secretii pe el.
Dar baiatul cum iti face tie, sexul oral (cunnilingus)? Tot asa, inghitind secretia ta vaginala? Si nu se plange?

| mihai69 a răspuns:

1. Nu e musai să înghiți.
2. Ce vezi în pornoșaguri nu are nicio legătură cu ceea ce se întâmplă în viața reală.
3. Dacă (lăsând la o parte motivul cu filmele XXX) nu te simți confortabil să simți pe limbă gustul seminței lui, nu trebuie s-o faci. El va fi aproape la fel de fericit dacă îl aduci până foarte aproape de orgasm cu sex oral, dar finalizarea o faci „manual".

| Hammurabi a răspuns:

Sunt total de acord cu Stefan1987. laughing

| Plato a răspuns:

Cum naiba ti-au dat aia centura neagra, pe pile? La aia din poza ma refer.

Nu ar trebui sa faci nimic din ce nu-ti place, mai ales cand vine vorba de asta. Daca iubirea ce ti-o poarta sta in apetit... cred ca ar trebui sa revizuiesti relatia.

| Crackman a răspuns:

Asa il faci fericit. Din pacate el a facut o gluma care a prins, si tu esti in situatia asta. Cel mai bine este sa nu o mai iei deloc in gurita o perioada. Daca intreaba dc, ii spui simplu ca nu mai este pe placul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu vrei să îl faci fericit, dar el, pe tine, te face fericită în vreun fel? Îți face de exemplu un oral de îți vine să te urci pe pereți de plăcere sau eşti genul ăla care se gândeşte doar la satisfacția celuilalt şi nu-i pasă şi de propria lui satisfacție? Dacă nu îți place gustul spermei lui şi nu mai eşti dispusă să-l laşi să se termine la tine în gură, nu o fi un capăt de lume dacă renunțați la ideea asta. Poți să-i faci tu un handjob şi la sfârşit să ejaculeze pe sâni sau pe abdomen.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu esti obligata. Probabil sperma lui nu are un gust acceptabil si de asta patesti asa.
In concluzie, daca vrei sa-i faci placerea asta si daca nu te obliga el, pune-l sa manance mai sanatos.Gustul spermei depinde de ceea ce mananca. happy

| Bozgi200 a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Poftim? Asta nu am știut laughing)

| anonim_4396 explică (pentru MademoiselleCosmina):

Nu e neaparat vorba de gustul spermei, e vorba de consistenta ei.Asta mi se pare scarbos.

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci explica-i ca nu-ti place.

| saresipiper a răspuns:

Nu trebuie fericirea lui sa depinda de cat de mult aduce viata voastra sexuala cu filmele porno! Odata ce ajungi sa inghiti, fortata fiind de el, iti va cere si alte practici pe care le vede acolo, asta garantat.
Actritele porno sunt platite bine sa faca scenele alea, deci de ce ai sta cu un tip care intra in depresie ca nu faci ceva care nu te caracterizeaza?
Nu fa nimic decat daca placerea este reciproca, altfel e viol/abuz sexual.

| NeganMyLove a răspuns:

Mie mi-ar plăcea dar am 14 ani

| Stefan1987 a răspuns (pentru NeganMyLove):

Sa inghiti?

| anonim_4396 explică (pentru NeganMyLove):

Lasă că te ajut eu, zi-mi doar unde stai.

| Stefan1987 a răspuns:

Eu pot sa iti dau un sfat foarte bun!
Daca prietenul tau doreste sa mai ejaculeze la tine in gurita ii spui ca daca mai face chestia asta dupa aia vrei sa il saruti imediat.
Sa vedem el ar dori sa inghita sperma sau ii e scarba chiar de el?

| CinevaCuCeva a răspuns:

Nu trebuie să-ți bați joc de tine în halul ăsta, dacă nu vrei, nu o faci. Dacă el chiar vrea sa faci asta împotriva voinței tale, nu o face

| Skyge a răspuns:

Inainte de a inghitii trebuie sa il lasi sa isi dea drumul in gura ta si de acolo vezi tu cum te simti daca poti inghiti sau trebuie sa scuipi.