| AdOrAtA De LuMe:):););););):P:P:P a întrebat:

Ciao as vrea sa va pun o intrebare ma simt cam trista... am avut un iubit am fost impreuna 6 luni si 1 saptamana eu il iubeam enorm si el imi sunea ca sunt viata lui eu am crezut ca chiar ma iubeste. dar a venit o fata in italia eu am mai avut probleme cu ea tot din cauza la fostul meu prieten ca mi l-a luat adica a stat cu el si el mi-a promis ca nu mai sta cu ea dar acum iar sta cu ea si ne-am desp in fata mea o pupa o tine in brate si se uita la mine eu ma prefac ca nu il vad ce sa fac sadsadsad dati-mi niste idei nu mai vreau sa fiu impreuna cu el dar tot la el ma gandesc

7 răspunsuri:
| mystik a răspuns:

Evident este ca nu-i prea pasa de tine, tu vrei sa crezi ca face aceste lucruri doar ca sa iti faca tie in ciuda dar nu este asa, fiecare face ce-i place si iese cu cine vrea.acest baiat nu merita sa te gindesti la el mai bine ai incerca sa-l uiti, vafi ft greu dar nu imposibil.fii mai optimista si gindeste pozitiv la urma urmei baieti mai sunt o multime, cel mai important este ca tu sa vrei sa-l uiti, multa vointa si peste o perioada vei fi ca noua.baffta!

| alone a răspuns:

C rost mai are? vrei sa suferi? iti place sa suferi?

| Beiibby a răspuns:

Nu ai mandria ta?
Poate te deranjeaza ce voi spune dar baiatul asta e un gunoi daca are tupel sa se sarute si imbratiseze cu tipa in fata ta stiind ca u l-ai iubit si il iubesti.
Nu are niciun rost sa mai continui si chiar daca il iubesti, timpul vindeca tot
Cauta-ti un al iubit care sa te merite si sa te ajute sa il uiti.
Imi pare foarte rau sad
Bafta si... Take care!

| SentimenteColorate a răspuns:

Pei incearca sa vb cu el dac il iubesti fundita plzzz

| sudsuinededouaori a răspuns:

Pe voi femeile nu are cum sa va intzelega nimeni niciodata. In primul rand de ce stai sa vezi pe el si pe ea cand se saruta? Dami PM la intrebarea asta si dupa o sa te ajut cu un sfat prietenos si folositor. sa incluzi si id de mess in el pentru ca nu vreau sa filozofam public.

| AdOrAtA De LuMe:):););););):P:P:P explică:

Multumesc la toti am vb cu el si incerc sa il uit nu am ramas nici amici nimic

| RaiSa19 a răspuns:

Nu are rost sa te umilesti pentru niciun baiat. e plina lumea de ei tongue