| anonim_4396 a întrebat:

Ciao! Povestea mea e cam complicata. Pls help! Acum 2 luni am fost cu un tip cu care m-am cunoscut pe net. Neam int, neam placut pana cand in ziua in care faceam o luna mi-a dat papucii pentru ca s-a pus cu alta fata. Cu fata aceea a stat o saptamana. Lam bagat la ignore, dar ieri mi-a cerut iar permisiunea de a intra in lista. Am dat accept si mi-a zis tot felul de chestii ca numai la mine se gandeste, ca mereu se uita la pozele mele, ca asculta manele de dragoste numai de dorul meu. Si m-a intrebat daca iasi acorda o intalnire pentru asi cere scuze si pentru imi da seama ca nu este nesimtit. El cica ar vrea sa ma cunoasca mai bine si a zi ca i-ar placea dupa ce ne cunoastem mai bine sa fim un cupu. Eu nu i-am dat nici un raspuns pentru ca nu am stiut ce sa-i zic pe moment. Voi ce ziceti sa ma reintalnesc cu el sau nu? pls ajutor dau funda si voturi:*

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Eu zic ca foloseste si puitna vrajeala...si-a dat seama ce a pierdut dar in acelasi timp nu erai ceva special pentru el la inceput de asta te-a lasat pentru alta.Macar a fost sincer si nu te-a inselat si a preferat sa te paraseasca. Daca il placi mult mai da-i o sansa, dar fi cu ochii in patru si nu te avanta prea tare in relatie la inceput.Vezi daca merita.Bafta!

3 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
Eu cred ca merita sa ii mai dai o sansa:*
Hmm... dupa parerea mea a vrut sa incerce ceva diferit cu o alta persoana.Cred ca asta la facut sa vada ca esti mei speciala pentru el decat credeahappy Asa se intampla mai mereuhee hee
Daca itii spune toate acele lucruri.nu cred ca le spune degeabawinking
Sfatul meu este sa incercati sa va cunoasteti mai bine, si sa ii mai dai o sansahappy
Oricum daca ai acceptat prima intalnire cu el cu toate ca va'ti cunoscut pe net, nu vad de ce nu iái mai oferi o sansa:*
succes t pup:*

| martha_5155 a răspuns:

Spune-i ca reantorci la el daca renunta la internetlaughing)
Glumesc!
Puneti singura intrebarea:
-Ce castigi daca nu revii cu el sau ce pierzi daca revii? Sti cum zice:
Unde a mers mia merge si suta!laughing Numai ca de data asta fa deasa natura ca sa nu mai iesi tu pierzatoarea.

| bufu99 a răspuns:

Baiatu` nu merita sa fie cu tine.