| anonim_4396 a întrebat:

Ciaw! Aceasta intrebare este pentru fete big grin : Fetelor voua va plac baietii cu mustata?

17 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Gusturile nu se discuta.insa mie personal, nu-mi place mustatahappy

| BlueDreams a răspuns:

Mie nu, mi se pare... urat! Daca ai mustata nu o lua personal, eu am generalizat, poate tie iti sta bine, mai sunt si cazuri din astea, eu am spus doar parerea mea. Ceau!

| Ana a răspuns:

Nu-mi plac big grin

| amanda33 a răspuns:

Mie nu imi place mustata

| Annye_2425 a răspuns:

Nop:-& imi inspira brutalitate chiar de n ar fi asa.

| LiA_1752 a răspuns:

Imi place atunci cind mustata abia creste pentru prima oara, la baietii tineri, iar cei care deja si-au ras-o si iar o lasa sa creasca nu-mi place de fel.sorry

| Adela50 a răspuns:

Buna. Daca tu ai mustata te rog sa ma ierti, dar mie nu imi prea plac baietii cu mustatahappy.

| alina6344 a răspuns:

Nu`happy Deci clar nuh`laughing Daca pr meu ar avea mustata, ce m`as face cand m`ar saruta? Ca m`ar impungelaughingglm.laughing

Depinde de situatie... sunt baieti la care chiar le sta bine cu mustata... sau la care nuh`big grin

| asy a răspuns:

Mie una nu imi plac pentru ca zici ca sunt mosii de aia batrani big grin
Daca ai tu mustata sa nu te superi asta e parerea meabig grin

| LifTwist a răspuns:

Normal ca nu o sa aleg, sunt oribili cand ma uit la ei

| Fn1613 a răspuns:

Nuu, imi plac baietii care se ingrijesc nu ca si cum ar fi preoti cu barba pana-n pamant big grin. parerea mea, sorryhee hee

| BuuBuu_6473 a răspuns:

Nu!

big grin
Parerea mea: au un aspect neingrijit...

| XenofX a răspuns:

Beax ii urasc!
vecinu meu are 16 ani si are mustata si de cand ma rog de el sa si-o dea jos dhoamne si tot nu vrea
astia cu mustata cred ca cred ca is mai atragatori asa da mie una nu-mi plac
am fost cu un coleg de la el din clasa si ala si-o dadea jos si era prea scump asa finutz
parerea mea este sa ti-o dai joswinking
asa un sfat prieteneste happy
ai sa arati mult mai bine fara happy
ceaw sper ca te-am ajutat
bafta la cat mai multe fetesmug:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuuuu iaac.:-&

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai mustata lui freddie mercury si-ti mai si sta bine, atunci e ok : ))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai eu am dato la 12 ani jos

| miimi. a răspuns:

Nu! Daca vrei sa se sperie fetele de tine lasa-ti mustata(daca nu cumva ai)laughing... daca vrei sa iesi in evidenta cu ceva poti sa iti lasi cioc