| timidu89 a întrebat:

Cinci tinere din Timișoara, goale pușcă în râul Bega. https://stirileprotv.ro/......estea.html hormonii in ele erau drogate sau bete? laughing Ati fi vrut sa fiti acolo sau nu?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poate pur si simplu de distractie. Doar oameni seci cred ca ai nevoie de alcool sau droguri sa inoti dezbracat.

| timidu89 explică (pentru Wr3nch):

Daca si asta ti se pare normal... eu inteleg la nudisti, dar nu in loc public. Distractie pe naiba, ziceam una sau 2, dar nu 5. Sigur or capsat ceva. De asta e Romania unde ewinking

| Wr3nch a răspuns (pentru timidu89):

Romanie e unde e pentru ca se voteaza aceiasi politicieni care mint si fura din 89 incoace, nu pentru ca au inotat 5 gagici intr-un rau. Ca daca erau 5 tipi, sigur nu ii pasa nimanui.

| mastadont a răspuns:

Am făcut și eu cu niște prieteni așa ceva într-un an într-un oarecare lac și uite că n-am ajuns la știri...
Poate că ar trebui să mai încerc o dată happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare, dupa cat m-ai ajutat, vreau si eu sa te ajut, hormonii din ele erau bete caci daca erau drogate poate impuscau lumea prin jur asa ca ele erau total bete, ai intrebat daca as fi vrut sa fiu acolo, pai eu nu as vrea sa fiu langa niste bete dezbracate care trag ca handigapatii intr-un rau nevinovat, poate trageau si in mine intamplator asa ca nu as vrea sa fiu acolo! Sper ca te-am ajutat, fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bega este infecta, sigur se vor alege cu ciuperci pe tot corpul, numai boschetarii fac baie in Bega