| katylyna a întrebat:

Hey salut am sa va povestesc o istorie de-a mea va rog dati sfaturi cum sa procedez?
inca din anul trecut imi placea de un baiat din clasa mea dar el u atragea atentie la mine apoi cin a venit vara vroiam sa incerc sa il uit dar chiar in primele zi de vacanta mia sus ca ii place de mine eram tare confuza dar nu mi-a propus sa ne intalnim deja cind s-a terminat vara am stat ambii in aceeasi banca si deseori imi spunea ca sunt draguta si cuvite de genul asta nu a trecut mult timp si mi-a propus sa ne intalnim eu clar ca am acceptat deoarece sentimentele pentru el nu sau stins. am continuat relatia trei luni apoi el mi-a scris ca ma lasa deoarece multi baieti umblau dupa mine si el ma considera ca il insel dar nu e asa am incercat sa ii explic dar nu ma ascultat.de atunci a mai trecut o luna, nu ma mai gindesc asa des la el si acum imi spune ca nu poate fara mine si ca ii pare rau ca m-a lasat. eu nu stiu ce sa fac nu pot spune ca il iubesc doar imi pare simpatic va rog ajutoor;*** fundita

Răspuns Câştigător
| Schatzyyyyy a răspuns:

Iti pare simpatic? Sau ai sentimente profunde pentru el! Cred ca a doua, de aceea il vrei inapoi, nu ca-l simpatizezi:* Asa a vrut el, e decizia lui, poate nu se mai simte atras de tine!

3 răspunsuri:
| forever4u a răspuns:

Poate nu ar trebui sa te impaci cu el fiindca nu a avut incredere in tine, dar nici nu cred ca ai vrea sa te intrebi intr-o zi "oare ce s-ar fi intamplat daca as fi acceptat?"... Incearca sa vorbesti cu el si spune-i ca trebuie sa aiba incredere in tine...Eu in locul tau m-as impaca. big grin

| neutrino a răspuns:

Simpatia nu este suficienta intr-o relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine e clar ca nu mai ai aceleasi sentimente pentru el, si el a fost un prost ca te-a lasat, iar acum regreta.
Acum tu ai trecut mai departe, el nu.
Eu cred ca tu nici chef de relatie cu el nu mai ai big grin